Horoskop na październik 2021 - jaki będzie ten tydzień?

Baran

W tym tygodniu możesz nie wiedzieć, na czym stoisz, jeśli chodzi o twoje osobiste relacje. Niedomówienia i problemy z przeszłości przyczynią się do konfliktów z partnerem. Zostaniesz zmuszona do ponownego przemyślenia fundamentów, na których budujecie swój związek. Przełam stare wzorce. Pierwsza wyciągnij dłoń, aby raz na zawsze zakopać kość niezgody. 

Byk

Kiedy Merkury jest w retrogradacji, możesz poczuć zmęczenie i brak motywacji. Ten tranzyt przysporzy ci problemów związanych z twoją codzienną rutyną. Lepiej wciel w życie zdrowe rytuały, które poprawią twoje samopoczucie. Ponownie przemyśl decyzje dotyczące twojego zdrowia i środowiska pracy. Pora uporządkować listę priorytetów oraz stworzyć nowy harmonogram zadań. 

Bliźnięta

Ta retrogradacja może sprawić, że będzie ci trudno zająć się rzeczami, które zazwyczaj sprawiają ci radość. Możliwe, że "wyrosłaś" z niektórych przyjemności i jesteś gotowa wypróbować nowe hobby. Niech to pozornie niekorzystne zjawisko pokaże ci, jak w odmienny sposón obudzić w sobie poczucie szczęścia. Podążaj za znakami prowadzącymi cię w kierunku kreatywnych eksperymentów.

Rak

Podczas tej retrogradacji możesz być nadwrażliwa. Merkury porusza się wstecz po twoich głęboko zakorzenionych problemach rodzinnych. Przygotuj się na dramaty w domu i komplikacje w relacjach ze znajomymi. Oto okazja, aby w końcu się oczyścić z balastu, który ciąży ci na sercu. Nie wyleczysz się, dopóki nie wyjaśnisz sytuacji lub nie uwolnisz się spod czyjegoś ucisku. 

Horoskop na październik - wszystkie ważne zjawiska >>