Horoskop tygodniowy na początek sezonu Raka:

Baran

Popraw sposób, w jaki komunikujesz się ze swoim partnerem. Zastanów się dwa razy, zanim coś powiesz, żeby uniknąć kłótni, która może nawet doprowadzić do zerwania. Retrogradacja Merkurego zostanie z nami przez większość sezonu Raka. Jako impulsywny znak ognia, powinnaś uważać na swoje słowa. Przygotuj się na to, że w tym tygodniu zwolnisz tempo i spędzisz więcej czasu w domu. 

Byk

Oddaj się ziemskim przyjemnościom przypominającym ci, czym jest miłość. Zaplanuj zmysłową randkę, aby ponownie połączyć się ze swoim partnerem. W pracy chwilowo może być ci trudno uzyskać motywację i ruszyć z projektami na dużą skalę. Teraz lepiej skupić się na małych zadaniach. Sezon Raka to świetny czas, aby zabłysnąć w towarzystwie. Zorganizuj spotkanie na świeżym powietrzu dla przyjaciół, których od dawna nie widziałaś. 

Bliźnięta

Sezon Raka obudzi twoją wrażliwą naturę. Pozwól sobie doświadczać wszystkiego jak artystka. Możesz mieć na głowie sprawy finansowe, ale to nie pora, żeby prosić o podwyżkę, albo podpisywać ważną umowę. Poczekaj z tym do końca miesiąca, aż minie retrogradacja Merkurego. Każdy wie, że jesteś duszą towarzystwa, ale co tak naprawdę cenisz w swoich przyjaciołach? Dowiedz się, kto w twoim życiu jest naprawdę wart twojej uwagi. 

Rak

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Pewnie już jesteś zajęta ich planowaniem. Jeśli w tej chwili nie masz głowy do miłości, daj sobie czas i przestrzeń do namysłu, zanim podejmiesz ważne zobowiązania. Słońce będzie świecić w twoim znaku cały miesiąc, dlatego nie warto siedzieć w domu. Spotykaj się ze swoimi przyjaciółmi i śmiało odnawianej stare znajomości. Niezależnie od tego, czy urządzisz przyjęcie, czy spotkasz się z kimś za pośrednictwem czatu, łączenie się z ludźmi to teraz konieczność. 

Retrogradacja Merkurego - ile potrwa? >>