Horoskop tygodniowy 2021 na październik:

Baran

Ognista Wenus w Strzelcu namówi cię na przygodę. Możesz mieć ochotę zrealizować najśmielszy scenariusz, który przychodzi ci na myśl. Ten szczęśliwy tranzyt na chwilę oderwie cię od rzeczywistości. Jeśli jesteś w związku, zrób coś szalonego razem ze swoją drugą połówką. Po tygodniach konfliktów nadszedł czas, aby podkręcić miłosną atmosferę. Szykuj się na weekendowe wyjście - znajomi zapukają do twoich drzwi. 

Byk

Wenus w Strzelcu zaprowadzi przełom w twoich relacjach. Początkowo może być ci z tym niewygodnie, jednak finał pozytywnie cię zaskoczy. Największa transformacja zajdzie w sprawach łóżkowych. Czyżbyś właśnie na nowo odkrywała tę sferę? Trwająca retrogradacja Merkurego sprawi, że wreszcie wyrzucisz z siebie to, co od miesięcy krążyło ci po głowie. Zmiana jest dobra i będzie łatwiej, jeśli przyjmiesz ją z otwartymi ramionami.

Bliźnięta

Bogini miłości w znaku Strzelca dla ciebie oznacza płomienny romans. Spodziewaj się, że poznasz kogoś atrakcyjnego, kto od razu porwie twój umysł. Możesz też uskrzydlić swój aktualny związek, oferując kreatywne spędzanie czasu razem. Uwolnij swoją wewnętrzną artystkę i pozwól sobie na odważną ekspresję. Weekendowy tranzyt Wenus z Merkurym zachęci cię do podjęcia współpracy z twórczą duszą nadającą na tych samych falach. 

Rak

Październik nie jest łatwy dla twoich spraw rodzinnych. Na szczęście sezon Wagi sprzyja sojuszom i w tym tygodniu ogrzeje twój dom. Spodziewaj się pozytywnych zmian w relacjach ze swoimi najbliższymi. Transformacja zajdzie tam, gdzie pojawiły się najboleśniejsze konflikty. Naucz się wybaczać i uprzątnij swój bałagan. Niech w twojej duszy znowu zapanuje spokój. 

Wenus w Strzelcu - prognoza ogólna >>