Horoskop tygodniowy na maj. Jak zapowiada się sezon Bliźniąt pod wpływem retrogradacji Wenus?

Baran

Słońce w Bliźniętach rozświetli sferę społeczną Baranów. Od środy polepszy się twoja umiejętność słuchania i mówienia z przekonaniem o swoich talentach. Dzięki temu połączysz się z osobami, z którymi możesz stworzyć coś konstruktywnego. Nów Księżyca sprzyja nowym przedsięwzięciom. Przemyśl swoje priorytety i, wraz z jego energią, zacznij wcielać je w życie. Pamiętaj, że nadal trwają cztery retrogradacje. Te zjawiska nie sprzyjają pochopnym decyzjom. Przemyśl wszystko dwa razy, zamiast działać, jak to Baran, pod wpływem impulsu. 

Byk

Kiedy Słońce przeniesie się ze znaku Byka do Bliźniąt, zaczniesz skupiać swoją uwagę na pieniądzach. Niestety, panująca retrogradacja Wenus teraz nie sprzyja wielkim wydatkom. Postaraj się nie spędzać całej wypłaty na rzeczy, których nie potrzebujesz. Pomyśl o niematerialnych przyjemnościach, jakie chciałabyś przyciągnąć do swojego życia. Energia nowiu Księżyca w czwartek zadziała na korzyść twoich intencji. Manifestuj je głośno, niech Wszechświat cię usłyszy. Bez obaw, dobra passa jest po twojej stronie. 

Bliźnięta

Wszystkiego najlepszego, rozpoczyna się twój sezon. Dostaniesz w nim gwiezdnego kopa energii, który pobudzi twoją ciekawość świata, towarzyskość i poczucie humoru niemające sobie równych. Teraz masz szansę otrzymać od losu wszystko, o co tylko poprosisz. Pamiętaj jednak, że planeta Wenus nadal cofa się w twoim znaku. Trzymaj język za zębami, jeśli cię nosi, by sprzedać komuś czyjś wielki sekret. W tym tygodniu plotkowanie będzie mieć wysoką cenę. W nadchodzący nów Księżyca w Bliźniętach wprowadź w życie nawyki, dzięki którym możesz odnieść osobisty sukces.

Rak

Czas pożegnać się z trudnymi wspomnieniami z przeszłości, które nadal mają wpływ na twoje teraźniejsze wybory. Nie jesteś tym, co ci się przytrafiło. Każdy dzień jest szansą na nowy początek. Wykorzystaj energię nowiu w Bliźniętach na uwolnienie się od wszystkich złych emocji. Lepsze czasy nadchodzą, chociaż możesz tego nie czuć pod wpływem retrogradacji Wenus. Na dniach będziesz bardzo emocjonalna. Pamiętaj, że to tylko chwilowe. Napraw relację ze swoją duszą. Pomoże ci w tym joga oraz medytacja.

Retrogradacja Wenus 2020 - jak ją przetrwać? >>

 

Lew

Energia nowiu w Bliźniętach, którą poczujesz w tym tygodniu, skłoni cię do zrobienia bilansu swoich przyjaźni. Zadecydujesz, z kim masz głęboką więź, a kto powinien zniknąć z twojego życia. Pewnie jesteś zmęczona ciągłym dawaniem, bez otrzymywania czegokolwiek w zamian. W kwestii kariery jeszcze raz przemyśl swoje priorytety. Być może dążysz do spełnienia czegoś niemożliwego? Skoncentruj się na bieżącej chwili i celach realnych do osiągnięcia. Zdobędziesz je tylko dzięki ciężkiej pracy. Przestań poszukiwać drogi na skróty. 

Panna

Sezon Bliźniąt skupi twoją uwagę na karierze. Wykorzystaj jego energię na ulepszanie kontaktów zawodowych, dzięki którym ruszysz swój biznes do przodu. Nie przejmuj się słowami krytyki. Potraktuj je, jako mobilizację. To niemożliwe, by twoje działania zawsze imponowały wszystkim. Zdarza się, że wrodzony perfekcjonizm zaczyna hamować twój potencjał. W nów Księżyca pomyśl o tym, czego pragnęłaś od dawna. Wszechświat nastawia uszy na twoje prośby. Oby nie kierował nimi egoizm. 

Waga

Odkąd trwa retrogradacja Wenus, możesz czuć się bardzo emocjonalna. Słońce od kilku tygodni porusza się po twojej strefie podróży, które niestety są teraz niemożliwe. Brak wolności budzi w tobie liczne frustracje. Jednak, zamiast marzyć o dalekich kierunkach, skoncentruj się na chwili bieżącej. Poświęć czas na pasje, jakie możesz rozwijać także w domowym zaciszu. Nów Księżyca w Bliźniętach sprzyja odkrywaniu zupełnie nowych dziedzin. Pojednaj się z pięknem panującym na zewnątrz. Natura podaruje ci wiele inspiracji. 

Skorpion

Dwa gwiezdne aspekty mogą uczynić twój tydzień trudnym. Merkury teraz porusza się po twojej strefie emocji, a retrogradacja Wenus skłania cię do przemyśleń nad tym, kim jesteś i czego tak naprawdę chcesz. Ten mętlik w głowie sprawi, że poczujesz się zmęczona. Będziesz potrzebować domowej terapii, która przywróci cię do pełni sił. Wykorzystaj czwartkową energię nowiu w Bliźniętach do połączenia się ze swoim wnętrzem. Spędź ten dzień w czterech ścianach na medytacji, jodze, piciu ziół i robieniu kojących zabiegów dla ciała. 

Jaka planeta tobą rządzi według znaku zodiaku? >>

 

Strzelec

Sezon Bliźniąt rozbudzi w tobie ogień miłości. Czas zamanifestować swoje pragnienia dotyczące wymarzonej drugiej połówki. Nów będzie na to idealną okazją. Strzelce w związkach powinny uważać na retrogradację Wenus. Lepiej nie prowokować konfliktów lub potajemnych rozmów ze swoim eks. Złe rzeczy wyjdą na jaw i zaważą na relacji. Poświęć partnerowi więcej uwagi, nawet jeśli ostatnio działa ci na nerwy. Teraz nie pora na gwałtowne decyzje. 

Koziorożec

W sezonie Bliźniąt twoja głowa będzie wszędzie, tylko nie w pracy. Nie pozwól, by rozpraszające sytuacje odciągały cię od twoich obowiązków. Najpierw zakończ to, co już zaczęłaś, a dopiero później oddaj się przyjemnościom. Nów Księżyca sprzyja wprowadzaniu w życie nowych nawyków. Zacznij od uporządkowania biura i oczyszczenia przestrzeni w swoim domu. Energia świeżości ma szansę zmotywować cię do działania. Nie zmarnuj jej na swoje słabości. 

Wodnik 

Czas panowania Bliźniąt natchnie cię wielką kreatywnością. Wykorzystaj go do odkrywania nowych pasji lub doskonalenia swoich talentów. Miej się za to na baczności w sprawach sercowych. Retrogradacja Wenus da ci złudne wrażenie co do osoby, która bardzo szybko zdobywa twoje serce. Lepiej zwolnij tempo, bo możesz się sparzyć. W nów Księżyca popracuj nad samodyscypliną. Spisz nowy harmonogram na każdy dzień i wskocz na matę, żeby poprawić kondycję. 

Ryby

Gwiezdne aspekty na dniach skierują twoją uwagę na dom. Postaraj się zacieśnić więzi z bliskimi i zrobić coś miłego dla swoich przyjaciół. Świadomość, że masz wokół siebie wsparcie kochających cię osób, pomoże ci lżej przejść przez retrogradacje. Zamiast być przesadnie emocjonalną, po prostu skieruj uwagę na innych. W nów Księżyca poświęć czas na jogę, medytację lub odprężenie się na łonie natury. Taka mikro terapia bardzo ci posłuży.

Zioła, które warto zbierać w maju >>