Horoskop tygodniowy na maj. Jak zapowiada się sezon Bliźniąt pod wpływem retrogradacji Wenus?

Baran

Słońce w Bliźniętach rozświetli sferę społeczną Baranów. Od środy polepszy się twoja umiejętność słuchania i mówienia z przekonaniem o swoich talentach. Dzięki temu połączysz się z osobami, z którymi możesz stworzyć coś konstruktywnego. Nów Księżyca sprzyja nowym przedsięwzięciom. Przemyśl swoje priorytety i, wraz z jego energią, zacznij wcielać je w życie. Pamiętaj, że nadal trwają cztery retrogradacje. Te zjawiska nie sprzyjają pochopnym decyzjom. Przemyśl wszystko dwa razy, zamiast działać, jak to Baran, pod wpływem impulsu. 

Byk

Kiedy Słońce przeniesie się ze znaku Byka do Bliźniąt, zaczniesz skupiać swoją uwagę na pieniądzach. Niestety, panująca retrogradacja Wenus teraz nie sprzyja wielkim wydatkom. Postaraj się nie spędzać całej wypłaty na rzeczy, których nie potrzebujesz. Pomyśl o niematerialnych przyjemnościach, jakie chciałabyś przyciągnąć do swojego życia. Energia nowiu Księżyca w czwartek zadziała na korzyść twoich intencji. Manifestuj je głośno, niech Wszechświat cię usłyszy. Bez obaw, dobra passa jest po twojej stronie. 

Bliźnięta

Wszystkiego najlepszego, rozpoczyna się twój sezon. Dostaniesz w nim gwiezdnego kopa energii, który pobudzi twoją ciekawość świata, towarzyskość i poczucie humoru niemające sobie równych. Teraz masz szansę otrzymać od losu wszystko, o co tylko poprosisz. Pamiętaj jednak, że planeta Wenus nadal cofa się w twoim znaku. Trzymaj język za zębami, jeśli cię nosi, by sprzedać komuś czyjś wielki sekret. W tym tygodniu plotkowanie będzie mieć wysoką cenę. W nadchodzący nów Księżyca w Bliźniętach wprowadź w życie nawyki, dzięki którym możesz odnieść osobisty sukces.

Rak

Czas pożegnać się z trudnymi wspomnieniami z przeszłości, które nadal mają wpływ na twoje teraźniejsze wybory. Nie jesteś tym, co ci się przytrafiło. Każdy dzień jest szansą na nowy początek. Wykorzystaj energię nowiu w Bliźniętach na uwolnienie się od wszystkich złych emocji. Lepsze czasy nadchodzą, chociaż możesz tego nie czuć pod wpływem retrogradacji Wenus. Na dniach będziesz bardzo emocjonalna. Pamiętaj, że to tylko chwilowe. Napraw relację ze swoją duszą. Pomoże ci w tym joga oraz medytacja.

Retrogradacja Wenus 2020 - jak ją przetrwać? >>