Znaki zodiaku pasujące do Wodnika (20.01-18.02) 

Osoby urodzone w pierwszych miesiącach roku wyróżnia silna potrzeba niezależności. Wodniki są zdeterminowane i uparte, dlatego na zasadzie przyciągających się przeciwieństw, najlepiej będzie im ze spokojnymi i opanowanymi w każdej sytuacji partnerami spod znaku Wagi. Burzliwy, jednak satysfakcjonujący związek mają szansę stworzyć także z gadatliwymi, spontanicznymi Bliźniętami, lub z charakternymi, nieustępliwymi Bykami. Dla wielu Wodników zbyt trudna okazać się może z kolei relacja z Pannami, które w przeciwieństwie do nich, są raczej zamknięte i zdystansowane. 

Znaki zodiaku pasujące do Ryb (19.02 – 20.03)

Osobom spod znaku Ryb przypisuje się częste ucieczki od rzeczywistości. Na co dzień bywają bardzo emocjonalne, a zamiast zdrowym rozsądkiem kierują się raczej intuicją. Do wrażliwych Ryb najlepiej pasuje namiętny i uwodzicielski Skorpion. Dzięki swojemu zaangażowaniu sprawi, że Ryba poczuje się naprawdę kochana. Osoby urodzone pomiędzy 19.02 i 20.03 doskonale dogadują się też ze stanowczymi Bykami, które będą w stanie zapewnić im poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Unikać powinny natomiast Strzelców, które nie poświęcą Rybom tyle uwagi, ile będą tego potrzebować. Gwiazdy nie wróżą również powodzenia w miłości z ekstrawertycznymi  Bliźniętami. 

Znaki zodiaku pasujące do Barana (21.03 – 19.04)

Nadchodzący rok będzie wymagał od Baranów podjęcia trudnych decyzji. Długotrwały związek z drugim Baranem, lub spragnionym niezależności Wodnikiem, dotrze do finału. Być może nadszedł już moment, w którym ze względu na przedkładanie kariery nad wartości rodzinne, wyjątkowa zgodność charakterów zacznie bardziej dzielić niż łączyć. Osoby urodzone pomiędzy 21.03 a 19.04 odnajdą szczęście ze spokojną, stateczną Wagą. Barany mają także szansę na pełen niezwykle intensywnych doznać, płomiennych lecz krótkotrwały romans ze zodiakalnym Strzelcem. 

Znaki zodiaku pasujące do Byka (20.04 – 22.05)

Upór, ambicja i wierność zasadom – oto cechy, które wyróżniają zodiakalne Byki. Na dodatek bardzo trudno przychodzi im zaakceptowanie zmian, dlatego związek z nastawionym na nieustanne, aktywne odkrywanie nowych przestrzeni Baranem, najprawdopodobniej okaże się spektakularną klapą. Idealnym partnerem dla wielu Byków okaże się za to Panna. Oboje mają bowiem silne charaktery, które wspaniale uzupełnią się w codziennym życiu. Osoby spod znaku Panny są dodatkowo bardzo pomocne i spostrzegawcze, dzięki czemu zapewnią Bykom wsparcie nawet wtedy, gdy te będą zbyt dumne, aby o nie poprosić. Dobrym pomysłem na romans jest także Rak i Koziorożec.