Najpierw dowiedz się, którą cyfrą jesteś. Jak to obliczyć? Oto przykład! 
Jeśli urodziłaś się na przykład 15.03.1990 roku zsumuj cyfry w tej dacie według tego schematu: 1+5+0+3+1+9+9+0 to w sumie 28, 2+8 to w sumie 10, 1+0 to w sumie 1. Jesteś Jedynką!


Horoskop numerologiczny na 2019

Jedynka

Jedynka to osoba z reguły bardzo ambitna i wręcz stworzona do działania. Dorze się składa bowiem nadchodzący rok (szczególnie marzec i kwiecień) będzie pełen pracy i różnorakich wyzwań. Pamiętaj, by po intensywnym wysiłku odpowiednio wypocząć i zregenerować ciało oraz umysł. W przeciwnym wypadku mogą pojawić się dolegliwości zdrowotne: bezsenność, poddenerwowanie. We wrześniu pojawią się nowe możliwości zawodowe. Dobrze przemyśl ewentualną zmianę pracy, taka oferta może się nie powtórzyć. Jeśli jesteś samotną Jedynką, to w okolicach czerwca możesz spodziewać się nagłego wybuchu namiętności. Czy ta historia przerodzi się w coś więcej? To zależy już tylko od Ciebie.   

Dwójka

Jako towarzyska Dwójka w tym roku będziesz niestety narzekać na brak wystarczającej liczby imprez, rodzinnych spędów i spotkań z przyjaciółmi. Czas będą wypełniać Ci za to praca i liczne domowe obowiązki. Sporo osób będzie szukało u Ciebie dobrej rady lub pocieszenia. Jako osoba niezwykle empatyczna dasz sobie z tym radę bez najmniejszego problemu. W okolicach października przygotuj się na mały przypływ gotówki. W sprawach sercowych czeka Cię stabilizacja i spokój. Pod koniec roku ktoś doceni Twoje zaangażowanie i talent. Najprawdopodobniej zaproponuje swoją bezinteresowną pomoc w rozwijaniu go, albo podpowie co dalej robić, by osiągnąć sukces. 

Trójka

Przed numerologiczną Trójką w tym roku sporo wyzwań. Zmiana pracy, przeprowadzka, narodziny dziecka, albo długa podróż. Będzie się działo. Jako osoba o dużym poczuciu humoru na pewno poradzisz sobie ze wszystkim, do tego z uśmiechem na ustach. W marcu uważaj na swoje zdrowie, wrażliwe Trójki w tym czasie łatwo się przeziębiają lub ulegają drobnym wypadkom. Latem czeka Cię organizacja dużej imprezy. W związku z tym przygotuj się na nagłe zwroty akcji i dodatkowe wydatki. Jesień powinna być już znacznie spokojniejsza. W okolicach grudnia będziesz zmuszona rozwiązać pewną sprawę finansową, która po prostu nie będzie mogła już dłużej czekać. 

Czwórka

Ten rok zapowiada się dla Ciebie naprawdę wspaniale. Jak każda racjonalnie myśląca Czwórka masz już plany na najbliższe miesiące. Wszystko potoczy się po Twojej myśli. Zimą w szkole lub pracy ktoś doceni wreszcie Twoje wysiłki. Przygotuj się na wyróżnienie, awans lub podwyżkę. Gorący okres w życiu uczuciowym zacznie się wiosną. Będziesz gwiazdą towarzystwa, która dyktuje innym swoje warunki. Latem czeka Cię ważne wydarzenie: zaręczyny, ślub, albo podróż życia. W sierpniu przygotuj się na wydatki. Jesienią zapragniesz pogłębiać swoją wiedzę, być może zapiszesz się na jakiś kurs, dodatkowe zajęcia albo warsztaty by wiedzieć i umieć jeszcze więcej.

Piątka

Styczeń niestety nie zacznie się najlepiej dla Piątek. Jakiś dawny konflikt da o sobie znać i popsuje dobry humor. Na szczęście w lutym Twoje myśli popłyną ku zupełnie nowej znajomości. Wiosną będziesz miała wrażenie, że wszyscy wokół Ciebie mówią wyłącznie o pieniądzach, oszczędnościach, inwestycjach i interesach. Ty za to będziesz wtedy żyła wyłącznie miłością. Zrobisz się sentymentalna i bardzo romantyczna. Zapragniesz gorących deklaracji uczuć, wyznań, spacerów i całej uwagi swojego partnera. W listopadzie możesz za to często odwiedzać aptekę. 


Szóstka

Jako osoba raczej nieśmiała w tym roku nabierzesz odwagi do bardziej ryzykownych działań. Zaczniesz grać na giełdzie, obiekt westchnień poinformujesz o swoich uczuciach, upomnisz się o podwyżkę w pracy - wszystko to z pozytywnym rezultatem. Sukcesy sprawią, że uwierzysz w siebie i zaczniesz się częściej uśmiechać. Latem spróbuj szczęścia w grach losowych - fortuna będzie Ci wtedy naprawdę przychylna. Jesienią możesz poczuć się trochę samotna i zaczniesz narzekać na brzydką pogodę i brak towarzystwa. Smętny nastrój Szóstki minie w grudniu, gdy tylko z pełną parą zaczniesz przygotowania do świąt. 

Siódemka

W tym roku wreszcie uda Ci się zrealizować projekt, który ciągnie się za Tobą już od dłuższego czasu. Jako osoba z wrodzonymi predyspozycjami przywódczymi, która wszystko lubi mieć pod kontrolą, poczujesz znowu wiatr w żaglach. Lato przyniesie upragniony odpoczynek i wyciszenie. Samotne Siódemki jesienią poznają niezwykle ekscytującą osobę. Po intensywnym początku znajomości, czekają Cię 3-4 spokojniejsze tygodnie. Nie panikuj, ta relacja przerodzi się w coś trwałego i dającego dużo szczęścia. W pracy nie chodź na skróty. Szczególnie w listopadzie może to się mocno obrócić przeciwko Tobie. Pod koniec roku poznasz siłę prawdziwej, szczerej przyjaźni.

Ósemka

Początek roku będzie dla Ciebie czasem podejmowania trudnych decyzji i wprowadzania zmian. W noworocznych postanowieniach jako osoba dość uparta masz szansę wytrwać dłużej niż tylko kilka tygodni. Wiosną na Ósemki czeka jakieś rozstanie (być może z partnerem, może z przyjaciółką, lubianym szefem albo członkiem rodziny). Dobry nastrój powróci z początkiem czerwca. Długie i ciepłe wieczory będą sprzyjały towarzyskim spotkaniom, wyjściom do kina, restauracji i na łono natury. Latem rozpoczniesz jakiś nowy projekt, zafascynuje Cię nowa dyscyplina sportu lub zupełnie nowe hobby. To pochłonie większość Twojego wolnego czasu. Przygotuj się na zastrzyk gotówki w październiku. W grudniu ktoś poprosi Cię o drobną przysługę. 

Dziewiątka

Znowu wydasz małą fortunę na zimowych wyprzedażach. Uwaga - puste konto może powodować konflikty i kłótnie. Jako osoba wrażliwa i czuła na krzywdę innych zaangażujesz się w dobroczynne akcje lub po prostu pomożesz najbliższym w ich przejściowych kłopotach. Los uśmiechnie się do Ciebie w okolicach maja. Wyjedziesz w dalszą podróż, zrelaksujesz się, odpoczniesz. Latem nie podejmuj pochopnych decyzji. Ich niezbyt przyjemne konsekwencje mogą się ciągnąć za Tobą latami.  Na samotne Dziewiątki jesienią czeka ekscytujący flirt. Dla Dziewiątek w stałych związkach los zaplanował romantyczne wieczory i poważne deklaracje. Bardzo możliwe, że pod koniec roku zmienisz samochód albo miejsce pracy.