Horoskop numerologiczny 2021 dla każdej liczby

Żeby dowiedzieć się, jaką liczbą jesteś, powinnaś zsumować swoją datę urodzenia (dzień, miesiąc i rok). W ten sposób odkryjesz Drogę Życia, która niesie informację o twoim przeznaczeniu. Przykład: osoba urodzona 13.12.1993 = 1+3+1+2+1+9+9+3 = 29 = 2+9 = 11. Liczby 11, 22 i 33 nie podlegają redukcji, ponieważ są tak zwanymi liczbami mistrzowskimi. Resztę liczb sumuje się do końca, aby uzyskać pojedynczą cyfrę. Znasz wynik? Oto, jaką misję dla twojej wibracji niesie nowy rok numerologiczny 2021.

Jedynka: przejmij kontrolę

Po spokojnym roku 2020 znacznie zwiększysz tempo, począwszy od dziś. Musisz dokończyć transformację i dokonać kluczowych zmian w życiu, aby wreszcie móc działać zgodnie ze swoimi największymi aspiracjami. Co tak naprawdę drzemie w twojej naturze? Masz siłę, by odmienić swoje przeznaczenie i skierować je na właściwy tor. Koniec z użalaniem się nad swoim losem lub czekaniem na to, aż coś samo się wydarzy. Jedno jest pewne - w roku 2021 nie będzie mowy o nudzie czy stagnacji!

Dwójka: czas dorosnąć

Twoja wędrówka nadal trwa. Daj się porywać prądowi życia. Nie zadawaj sobie przy tym zbyt wielu pytań i nigdy nie wątp w szanse, które daje ci los. Powoli rozumiesz, że nadmierne rozmyślanie nie przynosi ci niczego dobrego. Przeciwnie, blokuje twój ruch do przodu, nieustannie cofając cię w tył. W tym roku dorośniesz. Staniesz się spokojniejsza. Po ostatnich przejściach w końcu wiesz, kim jesteś i czego tak naprawdę pragnie twoja dusza. Od kolejnego lata, za sprawą cennych porad twoich bliskich, spróbujesz kilku nowych rzeczy oraz wykonasz kluczowy krok w przyszłość. 

Trójka: znajdź swój cel

W tym roku zakasujesz rękawy. Wykażesz się wielką determinacją, aby osiągnąć swoje największe cele. Zarówno zawodowe, jak i osobiste. Nikt nie będzie w stanie cię powstrzymać. Przekonasz do swoich pomysłów każdego, komu jeszcze zdarzało się w ciebie wątpić. Ustal swoje priorytety i pracuj, bo ten rok służy osiąganiu sukcesów. Możliwe, że wkrótce spełnisz swoje wszystkie, nawet najśmielsze marzenia. 

Nowy rok numerologiczny 2021 - jaki będzie? >>