Zosia Zborowska uwielbia robić zdjęcia: zabawna sytuacja, przepiękny zachód słońca, abstrakcyjna kompozycja czy grono oddanych przyjaciół to tylko kilka z kadrów, które aktorka trzyma w swoim telefonie. Ma to tego oko i jest jedną z najbardziej szczerych oraz autentycznych osób w sieci, dlatego właśnie ją poprosiliśmy o zinterpretowanie najpopularniejszych hasztagów. W ten sposób, w ramach akcji #BedzieCoWspominac, wspólnie próbujemy je odczarować i pokazać, że w fotografii najważniejsze są wspomnienia. 

Co na jej Instagramie kryje się pod hasłami #food, #friends, #fun czy #ilovemypolishlife? Zobaczcie nasze wideo. Uwaga: Zosia Zborowska zaraża w nim pozytywną energią, a w filmie pojawia się niespodziewany gość!

Wygraj dzień z Zofią Zborowską w konkursie #BedzieCoWspominac

A gdyby tak poznać Zosię Zborowską? W konkursie fotograficznym #BedzieCoWspominac, który właśnie trwa na Instagramie, można wygrać telefon Samsung Galaxy S10+ oraz dzień z aktorką. "To będzie spacer po mojej Warszawie. Długo myślałam o tym, co zrobić dla osoby, która wygra ten konkurs i stwierdziłam, że najfajniej będzie, jeśli zabiorę ją do takich miejsc, w których sama często spędzam czas. Podczas spotkania opowiem też, dlaczego są one dla mnie ważne. Nie mogę więcej zdradzić, ale myślę, że będzie warto" opowiada Zosia Zborowska, która zwycięzcę zabierze między innymi na wegański obiad, do holistycznego SPA i teatru (więcej o nagrodach przeczytacie tutaj). Na pewno będzie to też świetna okazja, żeby porozmawiać z nią o hasztagach i sposobach na ich odczarowanie. 

W końcu w zdjęciach najważniejsze jest nie to, aby wpasowywały się w trendy, tylko żeby były one prawdziwe i Wasze oraz uwieczniały chwile, które będzie można potem przeżyć jeszcze raz.

Chcesz spotkać się z Zosią lub innymi influencerami - Zuzą Kołodziejczyk, Victorem Borsukiem, duetem Busem przez świat? Weź udział w konkursie i podziel się ze światem swoimi wyjątkowymi momentami, o których wiesz, że #BedzieCoWspominac. Do dzieła!

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? Czytaj więcej>>

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.