W zdjęciach najważniejsze jest to, aby były prawdziwe i Wasze, a nie specjalnie wpasowujące się w trendy. Nie chodzi przecież o identyczne kadry, miny, pozy i miejsca, które są dopasowane do hasztagów. Fotografia ma uwieczniać ważne chwile i pozwalać przeżyć je jeszcze raz. Gdy my będziemy dokumentować wspomnienia, telefon Samsung Galaxy S10 sprawi, że ich jakość będzie najlepsza. Dlatego razem z marką zachęcamy do zupełnego skupienia się na chwili i robienia zdjęć, które będą niezapomniane, dzięki czemu naprawdę #BedzieCoWspominac.

To świetna okazja do podzielenia się swoimi wyjątkowymi chwilami z całym światem, ale też do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są smartfon Samsung Galaxy S10+ i supermomenty. To spotkania z influencerami wspierającymi akcję, którzy na swoich kanałach social media pokazują, jak rozumieją ideę #BedzieCoWspominac oraz pomagają odczarować instagramowe hasztagi. Z Zuzą Kołodziejczyk wejdziecie na backstage sesji TOP Model, spędzicie dzień na planie programu i zjecie wege burgera, Victor Borsuk zaprosi Was na kurs fotograficzny i profesjonalną sesję, a z duetem Busem przez świat weźmiecie udział w specjalnej kolacji przy busie oraz w kursie Zawodowy Podróżnik. Z kolei Zosia Zborowska zaoferuje Wam spędzenie wspólnego dnia. 

Wygraj dzień z Zosią Zborowską

Aktorka od lat nie je mięsa - wybiera świadomie i szuka roślinnych alternatyw dla wielu potraw. Stąd też pomysł na to, by wspólny dzień zacząć od wegańskiego obiadu, na przykład w warszawskiej restauracji Eden, która mieści się na Saskiej Kępie (można tu dobrze zjeść, napić się pysznej kawy i przy okazji kupić kwiatka w należącej do knajpy szklarni). Drugim punktem dnia będzie wizyta w holistycznym SPA, gdzie za pomocą aromaterapii, kosmetyków organicznych, które powstały z poszanowaniem natury i specjalnych zabiegów poczujecie się pięknie, zredukujecie stres i odpoczniecie. Na koniec spektakl w Och Teatrze - teatrze dramatycznym, założonym przez Fundację Krystyny Jandy na rzecz Kultury, mieszczącym się w dawnym kinie "Ochota". To miejsce, w którym odbywają się jedne z ciekawszych spektakli w stolicy i w którym gra też Zofia Zborowska.  

-To będzie spacer po mojej Warszawie. Długo myślałam o tym, co zrobić dla osoby, która wygra ten konkurs i stwierdziłam, że najfajniej będzie, jeśli zabiorę ją do takich miejsc, w których sama często spędzam czas.

Podczas spotkania opowiem też, dlaczego są one dla mnie ważne. Nie mogę więcej zdradzić, ale myślę, że będzie warto - przyznaje Zosia Zborowska. 

Chcesz spotkać się z Zosią lub innymi influencerami? Weź udział w konkursie i pokaż na zdjęciach fajnie, zajawkowe momenty, o których wiesz, że #BedzieCoWspominac. Do dzieła!

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? Czytaj więcej>>

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.