Xiaomi 14: stworzony z pasją

Wybierasz się na wymarzony urlop? Nie musisz już wybierać pomiędzy lustrzanką, bezlusterkowcem czy smartfonem. Dzięki Xiaomi 14 stworzysz zdjęcia niczym profesjonalny fotograf – bez względu na to, czy chcesz zrobić sesję zdjęciową bliskiej ci osobie, pstryknąć sobie idealne selfie czy też uwiecznić wyjątkowe chwile na wakacjach. Teraz możesz wracać do tych perfekcyjnie utrwalonych momentów zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę. 

Za nami ultranowoczesna sesja zdjęciowa w wykonaniu Sebastiana Ćwika, która jest tego potwierdzeniem. Ciężko nie zgodzić się z tym, że w obiektywie Xiaomi 14 każdy kadr wygląda niesamowicie. Zresztą, oceńcie sami. 

I nic dziwnego, że efekty są, jakie są! Seria Xiaomi 14 powstała bowiem we współpracy z firmą Leica. Jest to legendarny producent aparatów fotograficznych, o którym z pewnością niejednokrotnie słyszał każdy z nas. W przypadku smartfonów z tej serii na szczególną uwagę zasługuje nowa generacja obiektywów, m.in. optyka Leica Summilux, która jest gwarancją wysokiej jakości zdjęć (nawet tych robionych nocą). Ten element w połączeniu z teleobiektywem z ruchomymi soczewkami sprawia, że mamy do czynienia z naprawdę solidnym narzędziem fotograficznym. Dzięki niemu każdy z nas jest w stanie wyczarować fotograficzne cuda. Co więcej, certyfikat wodoodporności IP68 gwarantuje nam także możliwość robienia zdjęć w każdych warunkach.

Materiały prasowe

Na tym jednak nie koniec. O tym, że smartfony z serii Xiaomi 14 robią genialne zdjęcia, nie trzeba już z pewnością nikogo przekonywać. Warto jednak także wspomnieć o innowacyjnych rozwiązaniach AI, które umożliwiają użytkownikom szereg udogodnień, m.in. szybką edycję i naprawdę intuicyjną obróbkę. 

Kolejny przydatny element? Funkcja „AI Album Search”, która polega na wyszukiwaniu zdjęć przez opisanie tego, czego szukamy (to brzmi jak absolutny game-changer i coś, dzięki czemu zaoszczędzimy naprawdę dużo czasu, np. opowiadając bliskim o naszej ostatniej podróży do Azji). Z kolei „Napisy AI” to usprawnienie, dzięki któremu mamy możliwość szybkiej transkrypcji mowy na tekst. To dopiero ułatwienie życia!

Podobnych funkcji jest jednak znacznie więcej, a wśród dostępnych możliwości z pewnością każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. 

Materiały prasowe

Xiaomi 14: smartfony dla estetów i pasjonatów 

Jakość zdjęć zrobionych smartfonami Xiaomi jest czymś absolutnie fenomenalnym, a funkcje AI to nasi realni, codzienni pomocnicy, jednak mówiąc o smartfonach z serii Xiaomi 14 nie sposób również pominąć aspektów wizualnych. Te smartfony to estetyczny majstersztyk, który dopracowano w najdrobniejszym detalu.

Zdjęcia Sebastiana Ćwika są niezbitym dowodem na to, że smartfony Xiaomi sprawdzają się również jako dopełnienie nowoczesnych stylizacji. Dowód? Pozująca z Xiaomi 14 modelka, która prezentuje się wyjątkowo szykownie. Esteci i estetki będą zachwyceni, jako że w Polsce smartfony Xiaomi 14 możemy kupić aż w trzech wersjach kolorystycznych: black, white i jade green (to nasz ulubiony!).

Materiały prasowe

 

Seria cechuje się minimalistycznym designem, a opływowe kształty telefonów zachwycają. Tylną ściankę tych urządzeń pokryto specjalną warstwą szkła (w modelach white i jade green), która pełni funkcję ochronną i dodaje projektom delikatnego połysku. Model black to matowe plecki, które nie zbierają odcisków. Co tu dużo mówić – trzymane w ręku mogą zdobić nas bardziej niż niejedna torebka od znanych projektantów. 

Materiały prasowe

Nie ulega więc wątpliwości, że smartfon w dzisiejszych czasach jest czymś znacznie więcej niż tylko narzędziem, za sprawą którego się komunikujemy. To prawdziwy multitasker, który nierzadko okazuje się dla nas ogromnym wsparciem. Nic dziwnego, że wymagamy od niego maksymalnej wydajności. Służy nam jako osobisty asystent czy centrum zarządzania firmowymi profilami w mediach społecznościowych... I do wielu innych rzeczy! Smartfony Xiaomi 14 umożliwiają nam płynne i dynamiczne działanie na kilku płaszczyznach równolegle. Co więcej, jeśli wyczerpie się bateria, jej pełne naładowanie zajmie nam zaledwie pół godziny.

ALE to nie koniec. Jeżeli chcemy maksymalnie wykorzystywać potencjał urządzeń Xiaomi, możemy zainteresować się też zegarkiem, który będzie płynnie i kompatybilnie działał w ekosystemie tej marki. Nasza rekomendacja? Model Xiaomi Watch S3, który po sparowaniu ze smartfonem Xiaomi 14 otworzy wrota do pałacu pełnego nieograniczonych możliwości.

Materiały prasowe

Wykorzystaj w pełni potencjał takiego duetu – kontroluj jakość swojego snu, stan swojego zdrowia, motywuj się do ćwiczeń i, po prostu, ułatwiaj sobie życie na wiele sposobów. Używanie technologii do wspierania nas w codziennych obowiązkach (i przyjemnościach) nigdy nie było prostsze. 

Po raz kolejny marka Xiaomi wyprzedza czasy swoim nowoczesnym podejściem i dowodzi, że w punkt odpowiada na potrzeby współczesnych użytkowników. Więcej informacji na temat nowoczesnych smartfonów z serii Xiaomi 14 znajdziesz TUTAJ.

 

Materiał promocyjny marki Xiaomi.