Po co w zasadzie robimy zdjęcia? Samsung zwraca uwagę, że w zdjęciach najważniejsze jest to, aby były prawdziwe, Twoje, niekoniecznie wpasowujące się w trendy. Identyczne kadry, miny, pozy, miejsca, filtry i gadżety... A przecież nie o to chodzi. Fotografie powinny uwieczniać ważne dla nas chwile i pozwalać na ich powtórne przeżycie. To dlatego w tej akcji wspólnie z Samsung zachęcamy do tego, abyście robili zdjęcia, które będą dla Was niezapomnianymi wspomnieniami!

Nie muszą być one idealne i wystudiowane – mają być po prostu Wasze, a telefon Galaxy S10 sprawi, że ich jakość będzie najlepsza.

Głębia ostrości, przysłona, migawka, kolory? Za to wszystko odpowiada Galaxy S10, a reszta zależy od nas. My polecamy w stu procentach skupić się na chwili. Podobnie myślą zaproszeni do akcji ambasadorzy, którzy na swoich kanałach social media pokazują, jak rozumieją ideę #BedzieCoWspominac oraz pomagają odczarować instagramowe hasztagi, takie jak #polishgirl czy #positivevibes. Dziś najczęściej kryją się pod nimi identyczne i wystudiowane fotografie, które - zamiast być inspirowane momentami - są dopasowane do hasztagów. W inicjatywie biorą udział Zofia Zborowska (aktorka, amatorka podróży i ekologii), Busem przez Świat, czyli Ola i Karol Lewandowscy (para podróżników, którzy zwiedzają świat podróżując charakterystycznym kolorowym busem), Zuza Kołodziejczyk (modelka, zwyciężczyni trzeciej edycji programu Top Model) oraz Victor Borsuk (siedmiokrotny Mistrz Polski w kitesurfingu i fotograf).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bus Around The World (@busemprzezswiat) Cze 27, 2019 o 2:44 PDT

Dołącz do nich i pokaż swoje zdjęcia.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Zasady są proste - podziel się z nami chwilami, które Twoim zdaniem warto jest wspominać. Fotografuj ich jak najwięcej, opowiedz o tych momentach i weź udział w konkursie fotograficznym na Instagramie.

  • Zrób zdjęcie (lub kilka - im więcej, tym lepiej!) i wrzuć je na swój Instagram, opisując stojącą za nim historię. Masz czas do 31.08.2019 r.
  • Dodaj pod zdjęciem #ellepolska, #GalaxyS10 oraz #BedzieCoWspominac
  • Czekaj na wyniki konkursu na Instagramie ELLE Polska @ellepolska oraz Samsung Polska @samsungpolska
  • Do wygrania supermomenty, o których opowiemy już wkrótce oraz smartfony Samsung Galaxy S10+

REGULAMIN

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.