Tweet z Papieżem Franciszkiem

Elon Musk komunikuje się ze światem głównie poprzez platformę społecznościową Twitter, regularnie publikując wpisy dotyczące swoich kontrowersyjnych poglądów i planów biznesowych. Właściciel Tesli i Space X bardzo rzadko dzieli się życiem prywatnym i zdjęciami swoich dzieci. Mężczyzna zrobił wyjątek publikując zdjęcie swoich synów i siebie z Papieżem Franciszkiem. 

Na fotografii są synowie z pierwszego małżeństwa trojaczki Kai, Damian, and Sax oraz Griffin. 

Zaszczycony spotkaniem z @Pontifex- napisał Elon Musk 

Obecność Elona Musk na Twiterze 

Ostatnia 10-dniowa przerwa Muska od Twittera jest najdłuższą, od października 2017 roku, podał The Wall Street Journal. Mężczyzna, który jest wielkim fanem Twittera, podjął kroki do wykupienia platformy. Aktualnie posiada 9,4 % akcji firmy i jest członkiem kierownictwa.  

Elon Musk pierwszym bilionerem?

O biznesmenie zrobiło się głośno w ostatnich miesiącach z powodu osiągnięcia zarobków, które zagwarantowały mu pierwsze miejsce na liście najbogatszych ludzi na świecie. Musk wyprzedził tym samym e-commerce'owego potentata Jeffa Bezosa oraz Bernarda Arnault z rodziną, kontrolujących francuski koncern LVMH. Według analityków finansowych ma szanse stać się pierwszym w historii bilionerem.