Co miesiąc Netflix proponuje nam długą listę premier. Tylko co z tego wybrać? Zwłaszcza, że nie zawsze algorytmy pokazują nam wszystko, a akurat pragniemy odkryć nowy gatunek. Sprawdź co dlaCiebie wybraliśmy na ten miesiąc. Nie zawiedziesz się!

Pray Away (3.08.2021)

Byli liderzy terapii konwersyjnej i ci, który ją przeszli, opowiadają o szkodach, jakie ta kontrowersyjna kuracja wyrządziła społeczności LGBTQ.

Gotowanie z Paris (4.08.2021)

Gotować każdy może? Jasne. Paris Hilton też? Oczywiście. Przy oglądaniu tego niezwykłego programu kulinarnego trzeba jednak uważać, bo można udławić się ze śmiechu.

Będą także znani goście. Paris do swojej kuchni zaprosiła Kim Kardashian West, Nikki Glaser, Demi Lovato, Saweetie, Lele Pons, Kathy Hilton oraz Nicky Hilton.

Sportowe opowieści (10.08.2021)

"Jak wygląda sport widziany oczami sportowców? Ten serial dokumentalny analizuje najważniejsze wydarzenia w historii sportu i przedstawia sportowe osobowości."

The Kissing Booth 3 (11.08.2021)

Elle kończy liceum i staje przed najtrudniejszą decyzją życia — czy ma pojechać na drugi koniec kraju z Noahem, chłopakiem swoich marzeń, czy spełnić obietnicę daną dawno temu i pójść na studia razem ze swoim przyjacielem, Lee. Czyje serce złamie Elle w ostatniej części trylogii "The Kissing Booth"?

Nowy smak wiśni (13.08.2021)

Początek lat 90. XX w. Ambitna reżyserka jedzie do Hollywood, aby nakręcić film, jednak wpada do świata halucynacji pełnego seksu, magii, zemsty i… małych kotków.

Beckett (13.08.2021)

Po tragicznym wypadku w Grecji amerykański turysta Beckett zostaje uwikłany w niebezpieczny polityczny spisek. Czy uda mu się ujść z życiem? W roli głównej John David Washington.

Jego królestwo (18.08.2021)

Gdy jego rywal zostaje zamordowany, kontrowersyjny pastor wysuwa się na prowadzenie w wyścigu o fotel prezydenta Argentyny. Nie jest jednak taki święty, jakim się wydaje.

Nie z mojej ligi (18.08.2021)

Urocza ekscentryczka cierpiąca na rzadką chorobę genetyczną ma dość przeczesywania sceny randkowej w towarzystwie przyjaciół i postanawia znaleźć prawdziwą miłość.

Valeria: Sezon 2 (20.08.2021)

Cztery przyjaciółki wspierają się i podtrzymują wzajemnie na duchu w obliczu przełomowych decyzji, które odmienią życie prywatne i zawodowe każdej z nich.

Pani dziekan (20.08.2021)

Pierwsza niebiała kobieta dziekan podupadającego wydziału filologii angielskiej na poważanym uniwersytecie próbuje sprostać stawianym jej oczekiwaniom.

W rolach głównych: Sandra Oh, Jay Duplass, Holland Taylor, Bob Balaban, Nana Mensah, David Morse, Everly Carganilla. Serial stworzyła Amanda Peet.

Będzie dobrze (20.08.2021)

Małżeństwo, które przestało się kochać, ustala kontrowersyjne zasady, aby utrzymać rodzinę razem - dla dobra córki.

Wiedźmin: Zmora Wilka (23.08.2021)

Film anime przedstawiający świat „Wiedźmina” z szerszej perspektywy.

"Bohaterem tej historii jest późniejszy mentor Geralta — Vesemir — młody wiedźmin, który wyrwał się z biedy, aby zabijać potwory na zlecenie.  Jednak gdy dziwny nowy potwór zaczyna terroryzować targane polityczną zawieruchą królestwo, Vesemir musi zmierzyć się z demonami swojej przeszłości."

Otwórz oczy (25.08.2021)

Polski serial! Scenariusz oparto na podstawie powieści "Druga szansa", autorstwa Katarzyny Bereniki Miszczuk, a w rolach głównych zobaczymy debiutującą Marię Wawreniuk i Ignacego Lissa.

"Julka trafia do centrum leczenia amnezji w następstwie tragicznego wypadku, w którym traci rodzinę. W ośrodku nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Poznaje również tajemniczego Adama. Chłopak staje się tam jej przewodnikiem. Kiedy jednak Julka zaczyna mieć dziwne sny, które wydają się jej aż nazbyt realne, zastanawia się, czy miejsce, w którym się znajduje jest tym, za które je dotychczas uważała. Dziewczyna stara się uciec z ośrodka jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy: ten świat nie jest takim, jakim się wydaje" - możemy przeczytać w informacji prasowej udostępnionej przez Netflix. 

Clickbait (25.08.2021)

"Jak dobrze znasz swoich najbliższych?" Serial pokazuje rolę mediów społecznościowych w morderstwie internetowego oprawcy. Fabuła zostanie przedstawiona z punktu widzenia ośmiu osób zaangażowanych w sprawę.

Cały on (27.08.2021)

Pamiętacie film dla nastolatków "Cała ona" z 1999 roku? Netflix postanowił stworzyć remake, co więcej, aktora grająca w pierwowzorze, Rachael Leigh Cook pojawi się i tutaj!

Nastoletnia influencerka podejmuje się niełatwego zadania - ma zmienić największego nieudacznika w szkole w króla balu maturalnego. W rolach głównych: Addison Rae i Tanner Buchanan.

Radość życia z Marie Kondo (31.08.2021)

Marie Kondo wraca z nowym programem - zamierza wysprzątać całe miasto. Jak jej pójdzie?