W ubiegłym roku Netflix podał, że kolejnych serii doczekają się takie hity, jak "The Crown", "Sex Education", "Atypowy", "Locke & Key", "After Life", "Szkoła dla elity", "Ozark", "Never Have I Ever", "Słodkie magnolie","Warrior Nun", czy "Space Force". A które seriale dostały zielone światło w 2021?

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Bridgertonowie"

W tym przypadku chyba nie ma zaskoczenia. Przez ostatnich kilka miesięcy nie było tygodnia bez informacji o tym serialu, opartym na romansach Julii Quinn. To była tylko kwestia czasu aż Netflix poda oficjalną informację o kontynuacji, zwłaszcza że ten tytuł przyciągnął ponad 82 mln gospodarstw w pierwszym miesiącu od premiery. Produkcja zajęła pierwsze miejsce aż w 83 krajach. To absolutny rekord na amerykańskiej platformie! Dotąd numerem jeden był "Wiedźmin" z wynikiem 76 mln.

Drugi sezon potwierdzono 21 stycznia, a fabuła najnowszych odcinków skupi się tym razem na najstarszym Bridgertonie...

obsada: Phoebe Dynevor, Rege-Jean Page, Nicola Coughlan, Jonathan Bailey, Claudia Jessie, Adjoa Andoh

liczba sezonów: 1

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Too Hot to Handle"

Choć od premiery tego show minął już prawie rok, Netflix dopiero teraz zamówił kolejne odcinki. Na dodatek platforma podała, że nie tylko doczekamy się sezonu nr 2, ale powstanie też trzecia seria. Zasady programu? Seksowni single spotykają się na tropikalnej plaży i mają szansę na wygranie 100 tys. dolarów. Jest tylko jeden haczyk: przez cały pobyt muszą powstrzymać się od seksu. To dotyczy też całowania i dotykania! A za każde złamanie tej reguły uczestnicy tracą pieniądze... Czy udaimsię wygrać okrągłąsumkę i znaleźć prawdziwą miłość? 

liczba sezonów: 1

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Przeznaczenie: Saga Winx"

18 lutego Netflix podał na swoim hiszpańskojęzycznym profilu na Twitterze, że ten nowy serial dla nastolatków doczeka się kolejnych odcinków. Przypomnijmy, produkcja jest adaptacją słynnej animacji sprzed 16 lat. Włoska kreskówka pod tytułem "Winx Club" autorstwa Iginio Straffiego nadal ma wiele fanów, dlatego Netflix postanowił wykorzystać jej popularność i kilka dni temu na platformę trafił pierwsza seria tego tytułu. Animowany serial "Klub Winx" zadebiutował w 2004 roku i doczekał się aż 9. sezonów. W sprzedaży pojawiły się również różne gadżety związane z Winx, m.in. zabawki i komiksy. 

Serial jest opowieścią o dorastających wróżkach, uczęszczających do szkoły z internatem o nazwie Alfea. W placówce uczą się korzystać ze swoich talentów i mocy. Ale to nie tylko opowieść o magii, bohaterki przeżywają również miłosne rozterki oraz... walczą z potworami! 

obsada: Abigail Cowen, Danny Griffin, Hannah Van der Westhuysen, Elisha Applebaum, Freddie Thorp, 

liczba sezonów: 1

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Selling Sunset"

Netflix nie tylko inwestuje w seriale fabularne, ale również w "docusoap". Ostatnim hitem platformy jest "Selling Sunset", czyli produkcja pokazująca kulisy pracy agentek nieruchomości z Oppenheim Group. To właśnie one sprzedają luksusowe posiadłości zamożnym klientom z Los Angeles. Oczywiście oprócz pięknych domów i luksusowych ubrań nie zabrakło "dram" pomiędzy bohaterkami, a widzowie to pokochali! Kilka dni temu potwierdzono, że produkcja doczeka się 4. sezonu, co więcej, podobno cała obsada potwierdziła swój udział w projekcie. 

liczba sezonów: 3

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Imperium przepychu"

Kolejny hit z gatunku "docusoap". Historia skupia się na bogatych Azjatach lub Amerykanach azjatyckiego pochodzenia mieszkających w słonecznym LA. Imprezy, blichtr, zakupy i nie do końca prawdziwe przyjaźnie. To wciąga!

liczba sezonów: 1

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Ferajna z Baker Street"

To się rzadko zdarza! Co ciekawe, ten serial nie miał jeszcze swojej premiery, a już zapowiedziano, że doczeka się kolejnego sezonu. Pierwsze odcinki pojawią się na Netflix już 26 marca. Fabuła tej produkcji osadzona jest w wiktoriańskim Londynie i śledzi losy grupy niepokornych nastolatków zaangażowanych w rozwiązywanie zbrodni na zlecenie nikczemnego doktora Watsona i jego tajemniczego partnera biznesowego, nieuchwytnego Sherlocka Holmesa. "Kiedy zbrodnie przybierają paranormalny obrót i pojawia się złowroga, mroczna siła, to właśnie ci młodzi bohaterowie będą musieli połączyć siły, by ocalić nie tylko Londyn, ale cały świat."

obsada: Thaddea Graham, Darci Shaw, Jojo Macari, McKell David, Sheila Atim, Mark Hugh-Williams, Harrison Osterfield, Clarke Peters oraz Royce Pierreson

liczba sezonów: 1

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Kto zabił Sarę?"

Skazany za przestępstwo, którego nie popełnił, Alex wychodzi po 18 latach z więzienia. Wszystko, czego pragnie, to zemsta na Rodolfie Lazcano, który wrobił go w morderstwo. Sytuacja komplikuje się, gdy Alex nawiązuje sentymentalną relację z Elisą, najmłodszą córką Lazcano, i gdy odkrywa, że Rodolfo jest niewinny, a jego reputację zniszczył ktoś zupełnie inny, kto umiejętnie ukrywał się w cieniu.

obsada: Manolo Cardona, Ginés García Millán, Claudia Ramírez, Andres Baida

liczba sezonów: 1

 

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Sky Rojo"

Premiera kolejnego sezonu zapowiedziana jest na 23 lipca!

Trzy prostytutki — Coral, Wendy i Gina — uciekają w poszukiwaniu wolności. W pogoń za nimi rusza ich alfons Romeo z Las Novias Club, wspierany przez specjalistów od mokrej roboty, Moisesa i Christiana. Kobiety wyruszają w szaloną, chaotyczną podróż, podczas której muszą stawić czoła różnym niebezpieczeństwom, wiedząc, że każda sekunda może być ich ostatnią. Przy okazji odkrywają potęgę przyjaźni oraz to, że razem są silniejsze i mają większą szansę na odzyskanie normalnego życia.

obsada: Miguel Ángel Silvestre, Verónica Sánchez, Lali Espósito, Yany Prado, Asier Etxeandia, Enric Auquer

liczba sezonów: 1