W 2019 roku Netflix anulował 15 seriali, za to rok później zakończono... aż 25 projektów! Chodzi o takie produkcje jak np. "Spinning Out", "Insatiable", "Mesjasz", "Glow", "The Rain", "Dark", "To nie jest ok", "The Society", czy "Altered Carbon". Niestety znamy już pierwsze produkcje, które również doczekały tego smutnego losu. Czy na tej liście znajdziesz swój ulubiony serial? Sprawdź to:

Seriale Netflix, które nie doczekają się następnego sezonu: "Castlevania"

16 kwietnia Netflix ujawnił, że serial animowany skończy się na 4. sezonie (premiera 13 maja).

"Castlevania" to serial inspirowany klasyczną już serią gier komputerowych i opowiada o losach ostatniego żyjącego członka (i do tego okrytego hańbą) rodu Belmont. Trevor Belmont próbuje ochronić Europę Wschodnią przed zakusami Włada Palownika, znanego również jako Drakula.

obsada: Richard Armitage, James Callis, Alejandra Reynoso, Theo James, Adetokumboh M’Cormack, and Jaime Murray.

premiera 1. sezonu: 7.07.2017

liczba sezonów: 4

Seriale Netflix, które nie doczekają się następnego sezonu: "The Duchess"

Tuż przed majowym długim weekendem okazało się, że nie doczekamy się kolejnego sezonu "The Duchess". A o czym jest ten tytuł?

Główną bohaterką jest mieszkająca w Londynie nieco destrukcyjna samotna matka, która musi podjąć pewne trudne decyzje. Przede wszystkim, Katherine zastanawia się, czy powinna zdecydować się na drugie dziecko ze swoim największym wrogiem, a mianowicie ojcem swojej ukochanej córki, Olive. Czy w jej życiu szykuje się kolejna porażka? A może ten pomysł okaże się strzałem w dziesiątkę?

obsada: Katherine Ryan, Rory Keenan, Michelle de Swarte, Kate Byrne, Doon Mackichan

premiera 1. sezonu: 11.09.2020

liczba sezonów: 1

Seriale Netflix, które nie doczekają się następnego sezonu: "Upadek królestwa"

O nie! Tą wiadomością Netflix złamał wiele serc. Spokojnie, najpierw będziemy mogli obejrzeć ostatni, piąty sezon serialu na podstawie cyklu "Wojny Wikingów" Bernarda Cornwella.

872 rok. Wielka Brytania jest podzielona na wiele samodzielnych królestw i zmaga się z najazdem Duńczyków. W tych trudnych czasach żyje Uhtred, syn saksońskiego szlachcica, który zostaje porwany przez Duńczyków i wychowany na wojownika. Teraz musi wybierać między krajem narodzin i ludźmi, którzy go wychowali. Na każdym kroku poddawany jest próbom lojalności. Krocząc niebezpieczną ścieżką między skłóconymi nacjami, będzie miał swój udział w narodzinach nowego narodu, by ostatecznie odzyskać ziemie swoich przodków.

obsada: Alexander Dreymon, Adrian Bower, David Dawson, Mark Rowley, Ian Hart, 

premiera 1. sezonu: 10.10.2015

liczba sezonów: 5

Seriale Netflix, które nie doczekają się następnego sezonu: "Ferajna z Baker Street"

To dopiero zaskoczenie. Ten serial miał swoją premierę zaledwie kilka tygodni temu, ale Netflix już podjął decyzję o zakończeniu tego projektu. 

Londyn w czasach wiktoriańskich. Poznaj losy grupy niepokornych nastolatków z ulic miasta zaangażowanych w rozwiązywanie zbrodni dla doktora Watsona i jego tajemniczego partnera biznesowego, nieuchwytnego Sherlocka Holmesa. Kiedy zbrodnie przybierają paranormalny obrót i pojawia się złowroga, mroczna siła, to właśnie ci młodzi bohaterowie będą musieli połączyć siły, by ocalić nie tylko Londyn, ale i cały świat.

obsada: Harrison Osterfield, McKell David, Thaddea Graham, Darci Shaw, Jojo Macari, Alex Ferns

premiera 1. sezonu: 26.03.2021

liczba sezonów: 1