Czym jest tarotoskop? Nasz wróżbita co miesiąc losuje karty Tarota z myślą o nadchodzących tygodniach. Zawiera się w nich mądrość i porada dotycząca tego, co wydarzy się w sierpniu. Tarot nie jest wyrocznią, lecz wskazówką, ułatwiającą dokonanie wyboru. W połączeniu z horoskopem i numerologią na sierpień daje wgląd we wszystkie rzeczy, które mają nadejść.

Tarot na sierpień - pytanie do kart: Co musimy wiedzieć w tym miesiącu? 

Tarot na sierpień - rozkład na pięć kart

Sierpień wskaże, gdzie w naszych relacjach pojawia się dyskomfort. Tylko otwarta i szczera komunikacja poprawi nasze więzi na dłuższą metę. Daj sobie czas na przetworzenie emocji, jeśli czujesz, że robi się gorąco. Nie czekaj jednak, aby zająć się problemem, który jest dla ciebie zbyt ważny. Poczujesz się lepiej po jego rozwiązaniu. Spróbuj przezwyciężyć swój strach.

Przyszłe wydarzenia: karta 5 buław

Pięć Buław to karta konfliktu, który może być wewnętrzny lub zewnętrzny. Symbolizuje to, co czujesz, lub energię otoczenia mającego na ciebie bezpośredni wpływ. Buławy są reprezentowane przez żywioł ognia, a więc towarzyszą im gorące emocje. Uwaga na gniew. Karta pięciu buław wzywa do komunikacji i działania. Los wywoła sytuację nie do uniknięcia, wypychającą ze strefy komfortu. Wszystko po to, aby oczyścić cię z obaw zgromadzonych w głębi twojej duszy. Sierpień będzie sprzyjać podjęciu kroków w celu rozwiązania problemu.