Numerologia na sierpień 2022 - miesiąc gwałtownych zmian

Jaka wróżba kryje się w liczbach tego miesiąca? Numerologia na sierpień 2022 przewiduje okres interesujących zmian. Ósmy miesiąc kalendarzowy to 5 Miesiąc Uniwersalny. Wynika to z sumy miesiąca i roku, ponieważ 8 + 2 + 0 + 2 + 2 = 14 i 1 + 4 = 5. Piątka zawsze wiąże się z nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Może wywołać w nas żądzę przygód oraz poprosić o dążenie do wolności. Wibracja tej liczby to różnorodność kontrastująca z rutyną. Monotonne życie nie będzie nam dane. Los zapewni nam wrażenia. Ta energia z łatwością sprawi, że zechcemy rzucić wszystko pod wpływem impulsu. Tylko czy warto rezygnować z tego, nad czym tak ciężko pracowaliśmy w lipcu? W sierpniu zmiana dotknie każdej osoby. Jednym wyjdzie na dobre, a innych zaniepokoi. Zaufanie do Wszechświata i "poddanie się" to motywy przewodnie tego miesiąca. Wbrew pozorom zmiany wywołane liczbą 5 zawsze dotyczą naszego wyższego dobra.

Sierpień to także świetny miesiąc na doświadczanie życia za pomocą pięciu zmysłów. Jako liczba ciała, 5 zachęca do zgłębiania wiedzy na temat otoczenia.

Te proste uziemiające czynności pozwolą ci przebrnąć przez sierpień:

 • Wypełnij swój dom kwiatami
 • Gotuj sobie zdrowe ulubione potrawy
 • Noś lekkie lniane lub jedwabne ubrania
 • Otaczaj się pięknymi widokami
 • Słuchaj swoich ulubionych piosenek
 • Pobłażaj sobie i rób to, co kochasz.

5 w numerologii - liczba transformacji

Liczba 5 jest mistrzem zmian, potrafiącym płynąć z prądem. Promuje rozwój w różnych środowiskach społecznych. Ciągnie ją do świeżej energii oraz nowych możliwości. W momencie, gdy życie zaczyna wydawać się przewidywalne, Piątka wywołuje nagłe zwroty akcji. Wyróżnia ją brak przywiązania. Niekontrolowana potrzeba wolności i doświadczania sprawia, że ​​5 nie w głowie znaczące relacje czy budowanie stabilności na lata. Tej liczbie brakuje uwagi, aby na dłużej się w coś zaangażować. Osoby o Drodze Życia 5 są ciekawe świata, pragną różnorodności i dobrze prosperują w ryzykownych sytuacjach. 

Piątka łatwo się nudzi i na siłę szuka nowych doświadczeń, aby stłumić w sobie potrzebę stabilności.

Uważaj, aby w sierpniu nie rzucić wszystkiego dla pierwszej lepszej rzeczy, która przykuje twoją uwagę. Piątka może sprawić, że wszyscy poczujemy się rozproszeni i niezdolni do skupienia się, dlatego ten miesiąc nie sprzyja pokładaniu energii w nową dziedzinę. Zamiast tego, warto spędzić czas z ludźmi, którzy nas inspirują. To również korzystny czas na zmianę pracy lub kierunku studiów. Warto podążać za głosem serca. 

Piątka w numerologii oznacza:

 • Elastyczność
 • Ryzyko
 • Nieobliczalność
 • Towarzyskość
 • Spontaniczność
 • Niepokój
 • Wolność
 • Niezależność
 • Niestabilność

W talii Tarota karta z numerem 5 to Arcykapłan. Jest orędownikiem nauki i działa jako posłaniec między ludźmi a niebiosami. Piątym znakiem zodiaku jest Lew, który uosabia energię tej liczby. Znaki Panna i Bliźnięta są również związane z Piątką - wyróżnia je ciekawość oraz nieustanna żądza zdobywania nowej wiedzy. 

Pozytywy liczby 5? Ciekawa natura prowadzi ją do przeżywania ekscytujących przygód, których wielu ludzi nigdy nie doświadczy. Uczy się poprzez eksperymentowanie. Dzięki swojej elastyczności łatwo odnajduje się w każdej sytuacji. Brak przywiązania do emocji pozwala jej na większą swobodę w wyrażaniu siebie. Pięć jest odkrywcą. Wie, że jednym z najlepszych sposobów poznawania świata jest interakcja z ludźmi. Kwitnie, gdy przebywa w towarzystwie, a nowe znajomości dostarczają jej niespotykanych wrażeń. 

Najszczęśliwszy dzień w miesiącu - 8 sierpnia 

Sierpień jest ósmym miesiącem kalendarzowym. Liczba 8 symbolizuje harmonię i nieskończoność. Postarajmy się, aby nasza uwaga została równomiernie rozłożona na wszystkie obszary naszego życia. W okresie zmian dbajmy o swoje zdrowie psychiczne, nie wspominając o troszczeniu się o bliskich. Najszczęśliwszym dniem będzie 8 sierpnia, czyli data 08.08, w której dwie ósemki zaktywują duchowy Portal 88. W astrologii nazywa się go bramą Lwa, gdyż wtedy słońce w znaku ognia łączy się z potężną gwiazdą Syriusz. Ta kombinacja energii posyła na Ziemię wysokie wibracje wspierające manifestacje. 

Ósmy dzień 8 miesiąca to czas o największym duchowym potencjale. 

Cokolwiek wydarzy się w twoim życiu w sierpniu, tego dnia manifestuj swoje wymarzone życie. Otwórz się na pozytywną energię Wszechświata i zaufaj, że za chwilę osiągniesz wewnętrzny spokój. Każda zmiana przybliża cię do twojego prawdziwego przeznaczenia.