Horoskop na sierpień - miesiąc wielkich poruszeń

Horoskop na sierpień 2022 otworzy koniunkcja Urana, Marsa oraz Węzła Północnego. Ta wielka trójka działa na przekór stagnacji. Na chwilę stracimy poczucie kontroli i poczujemy w sobie niepokój. Uran jest planetą przebudzenia. Lubi wstrząsać codziennością, wywracając ją do góry nogami. Zmiany, które dzieją się pod jego wpływem, przyspieszają nasz wewnętrzny wzrost i przybliżają do prawdziwej misji duszy. Uran to również planeta wolności - za każdym razem, kiedy staje się silny, otrzymujemy od niego odwagę, aby żyć życiem na własnych zasadach. Towarzyszący mu Węzeł Północny symbolizuje zmianę przeznaczenia. To, na czym do tej pory polegaliśmy, może zostać poddane przeglądowi. Mars tylko doleje oliwy do ognia i podkręci już gorącą atmosferę.

Chociaż w sierpniu będziemy kroczyć po niepewnym gruncie, Wszechświat poprowadzi nas we właściwym kierunku. 

Niestety, na początku miesiąca sprawy przybiorą nieoczekiwany obrót. Sztuczka polega na tym, aby płynąć z prądem życia, zamiast ratować to, co już nie działa. Kiedy energia Urana jest silna, Wszechświat prosi nas, żebyśmy się poddali. Dopiero wtedy doświadczymy przebudzenia i otworzymy przed sobą nowy rozdział. W tym przedsięwzięciu wesprze nas Brama Lwa, czyli Portal 88 ósmego sierpnia. Po nim nastąpi pełnia w Wodniku, ostatni Superksiężyc roku 2022. Oświetli wszystko, co leży nam na sercu, abyśmy oczyścili się z tej energii. 

Świadoma współpraca z energią sierpniowych zjawisk pomoże nam przebrnąć przez ten trudny miesiąc. 

W sierpniu przejdziemy też z sezonu Lwa do sezonu Panny. Zodiakalna Kapłanka Ziemi zaaktywuje Regulusa, jedną z czterech królewskich gwiazd. Otoczą nas wysokie wibracje otwierające czakrę korony i zwiększające intuicję. Miesiąc zakończy ambitny nów w Pannie, z którym warto świadomie manifestować. 

1 sierpnia: Uran, Węzeł Północny i Mars w Byku

Oto koniunkcja, która jest jednym z najważniejszych wydarzeń astro tego roku. Atmosfera stanie się gorąca i zacznie wymuszać na nas ważne zmiany. Losowe sytuacje w niespodziewany sposób odmienią nasze przeznaczenie. Zamiast opierać się tym wpływom, trzeba zaufać mocy Wszechświata.