Prezent dla mamy - biżuteria i dodatki

Przy wyborze biżuterii na prezent dla mamy najważniejszy jest zmysł obserwacji. Idealny prezent na Dzień Matki wpasowuje się przede wszystkim w gust obdarowanej. Twoja mama ceni sobie elegancką klasykę? Poszukaj eleganckich kolczyków, w którejś z sieci sklepów jubilerskich. Kolekcjonuje biżuterię modułową? Kup specjalny pamiątkowy koralik na Dzień Matki (dostępne m. in. w PANDORA).

Najlepszy prezent dla mamy lubiącej nowoczesny design to biżuteria od polskich projektantów i plastyków. Polecamy wyraziste projekty Anny Orskiej i ALE.

Prezenty dla niej >>>

Prezent dla mamy - książka

Nie warto kupować na prezent dla mamy Pięćdziesięciu Twarzy Greya. Zainwestuj w fascynującą lekturę, która dostarczy bardziej zróżnicowanych przeżyć. Na listach bestsellerów znajdują się nowe biografie gwiazd muzyki - polskiej (Anna German) i światowej (David Bowie). Fascynujący wgląd w świat myśli twórczej z czasów PRLu daje "Zaczyn o Zofii i Oskarze Hansenach",

Dodatkowym ułatwieniem jest fakt, że Dzień Matki wypada niedługo po ogłoszeniu nominacji do nagrody Nike. Do księgarni możesz wybrać się z gotową listą lektur rekomendowanych przez Jury nagrody. Od mrocznej prozy Joanny Bator do "Dzienników" Pilcha.

Prezenty z SHWRM.pl >>>

Prezent dla mamy - kosmetyki

Kosmetyk, który kupujemy jako prezent dla mamy nie powinien być praktyczny. Lepiej sprawdzi się voucher na masaż, niż kolejny flakonik perfum, których używa od 10 lat. Doskonałym pomysłem będą wszelkie kosmetyki typu SPA, łączące pielęgnację z relaksem.

Prezent dla mamy - w GALERII znajdziesz nasze propozycje na prezent na Dzień Matki >>>

Czytaj dalej:

Małgorzata Socha dla Tous - kampania z prezentami na Dzień Matki! >>>

Kolekcje biżuterii na prezent na Dzień Matki - PANDORA, TOUS, YES >>>