Ponieważ kolor pomadki dobieramy do… aktualnego nastroju! Kiedy chcemy zrobić elektryzujące wrażenie i podkreślić swoją pewność siebie – sięgamy po czerwoną szminkę. A możliwości jest dużo więcej. Poznaj je i weź udział w konkursie!

Kobiecy świat: kolory i emocje

Odcienie nude oraz pastelowe róże subtelnie podkreślają kształt ust, wyglądają kobieco i sprawiają, że czujemy się zmysłowo, a kiedy trzeba, prezentują się również bardzo profesjonalnie. Jeśli jesteśmy w śmiałym, radosnym nastroju i mamy ochotę zawojować świat – zmieniamy taktykę i sięgamy po świeże, soczyste kolory – takie jak pomarańcz, fuksja lub jasne odcienie czerwieni. Odrobina szaleństwa? Nic nie podkreśla lepiej artystycznej natury buntowniczki jak gama fioletów.

Wolność w ekspresji

Wniosek? Kobieta zmienną jest. Marka Estēe Lauder dobrze o tym wie, dlatego paleta nowej kolekcji Pure Color EnvyLiquid Lip Potion zawiera aż 16 odcieni pozwalających na podkreślenie całej gamy emocji i nastrojów w ekspresyjnym duchu energicznej i nieprzewidywalnej Kendall Jenner, która została ambasadorką produktu.

Innowacja w makijażu ust

Zabawa kolorem to nie wszystko. Liquid Lip Potion daje podwójny efekt, łącząc w sobie zalety szminki i błyszczyka. Satynowa konsystencja i nawilżające właściwości zapewniają uczucie komfortu, a nasycony kolor dba o zmysłowy efekt zniewalającej objętości i idealnie podkreślonego konturu. Wystarczy jedno pociągnięcie i uzyskujemy usta, o jakich zawsze marzyłyśmy – kuszące, miękkie i bardzo wyraziste.

Konkurs

Odważne eksperymenty z wyglądem nie są dla Ciebie? Nic bardziej mylnego! Testuj, próbuj i baw się makijażem. Zobacz sama, jak zmieni się Twój nastrój, kiedy nałożysz na usta intensywny kolor i daj temu wyraz w konkursie Lip-Emotions. Do wygrania 16 x 600 zł na zakupy w e-sklepie Estēe Lauder. Wejdź na stronę i sprawdź szczegóły tu