Wiemy, jak wyjątkowa potrafi być relacja Mama – Córka. Już jako małe dziewczynki chciałyśmy chodzić w butach Mamy i malować się jej kosmetykami. Mama to niejednokrotnie wzór do naśladowania. Pielęgnowana więź ma niezwykłe znaczenie dorosłym życiu, daje siłę, pozwala budować pewność siebie i celebrować kobiecość. Nas kobiety łączy także zamiłowanie do dbania o siebie oraz te same rytuały pielęgnacyjne. 

Czy umawiasz się z Mamą na domowe SPA? Doradzacie sobie i inspirujecie się wzajemnie? Korzystasz ze sprawdzonych sposobów Mamy, czy namawiasz ją na nowinki kosmetyczne? Czy są takie triki pielęgnacyjne, które podpatrzyłaś u Mamy? Jeśli tak, Możecie opowiedzieć nam Waszą historię. Do wygrania jest niezapomniana sesja zdjęciowa, w której weźmiesz udział wspólnie ze swoją Mamą. Efekty zostaną opublikowane w lipcowym numerze magazynu ELLE. To fantastyczna okazja do celebrowania Waszej relacji i gromadzenia rodzinnych wspomnień.
Aby wziąć udział w konkursie stwórz ze swoją Mamą krótki materiał wideo, w którym opowiecie, jak wygląda Wasza codzienna pielęgnacja. Forma video jest dowolna – niech poniesie Was kreatywność. Możecie opowiedzieć o sobie nawzajem, przeprowadzić ze sobą wywiad, rozmowę, pokazać to, co jest najważniejsze w Waszej pielęgnacji i relacji. Potem należy tylko wypełnić na stronie phlov.com formularz konkursowy i przesłać go wraz z filmikiem. Prawda, że proste? Na zgłoszenia czekamy do 3 maja do godziny 23:59.
Wybrane pary zostaną zaproszone do II etapu - krótkiej rozmowy online 8 maja. Jury składające się z ekspertów ze świata beauty & fashion wybierze spośród zgłoszeń dwie pary, które 11 maja wezmą udział we wspólnej sesji zdjęciowej w Warszawie.
Sesja odbędzie się w kreatywnej atmosferze i fantastycznym towarzystwie. Plan zdjęciowy zaplanowany został w jednym z najbardziej popularnych studio w Warszawie. Stylizacje przygotuje Daria Biedrzycka, która na co dzień pracuje z najbardziej znanymi polskimi gwiazdami. O pielęgnację cery zadba profesjonalna makijażystka, która z pewnością dopasuje kosmetyki Phlov do potrzeb bohaterek sesji. Ich magiczną relację uchwyci w najlepszych kadrach znany fotograf mody - Sebastian Ćwik. Efekty sesji ujrzą światło dzienne w lipcowym numerze ELLE.
Już dziś nagraj filmik razem ze swoją Mamą i wygraj wspólną sesję zdjęciową. Takiej przygody z marką Phlov by Anna Lewandowska nigdy nie zapomnicie.

Obserwujcie Instagrama Phlov by być na bieżąco!