Królowa wszystkich miłości – miłość Mamy – zasługuje na najcenniejsze skarby. Specjalnie na Dzień Matki W.KRUK przygotował kolekcje inspirowane arcydziełami sztuki jubilerskiej. Osoby poszukujące doskonałego prezentu znajdą w nich srebrne ozdoby w modnym stylu retro, w tym niezwykłe broszki w kształcie pawia, oraz biżuterię z żółtego i różowego złota ozdobioną wyjątkowymi kolorowymi kamieniami – między innymi granatami i topazami.

Szczególną propozycją na Dzień Matki są wisiorki inspirowane mistrzostwem sztuki jubilerskiej – słynnymi jajami Fabergé. W kolekcji W.KRUK znajdują się propozycje ze złota i srebra. Złote wisiory dostępne są w dwóch wariantach – dużego ażurowego, otwieranego jajka, misternie zdobionego cyrkoniami oraz mniejszego, bezkamieniowego. Oba wykonywane są ręcznie, ze szczególną precyzją i przywodzą na myśl królewskie klejnoty stworzone w pracowni nadwornego jubilera.

W tradycyjnych XIX wiecznych jajkach Fabergé ukryta była zwykle niespodzianka. Srebrne skarby od W.KRUK również mają dodatkową ozdobę. Otwierane, ażurowe jajko z rodowanego srebra kryje w środku biżuteryjną kulkę wykonaną z pięknego kwarcu różowego, a wisior ze srebra pozłacanego na różowo – królewską perłą Swarovskiego.

Kolekcje dedykowane na Dzień Matki, komplety biżuterii oraz wiele innych propozycji prezentów dostępne są w salonach W.KRUK oraz w sklepie internetowym wkruk.pl.