Najwyższej jakości denim produkowany z dbałością o środowisko naturalne, dopracowane w każdym detalu kroje i światowej klasy design z rozpoznawalną dużą gwiazdką, który od początku do końca powstaje w Polsce. Tak w kilku słowach można opisać kultową markę BIG STAR, której projekty regularnie podbijają serca najmodniejszych osób z branży mody.Teraz masz szanse dołączyć do Teamu BIG STAR

Weź udział w konkursie BIG STAR Talent of the Year 2022 i wygraj nagrody, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła jako fotograf w branży mody.

Głównym zadaniem dla uczestników konkursu będzie interpretacja hasła kampanii BIG STAR „Together with passion”. Bez ograniczeń dotyczących stylu, kreatywności, formy fotograficznej czy estetyki. Najważniejsze, by zdjęcia wyrażały Twoją wizję mody.


Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy krok to stworzenie moodboardu ze swoich zdjęć, które zinterpretują hasło „Together with passion”. Zgłoszenia można wysyłać do 31.10.2022.

W drugim etapie spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wyłonionych 10 fotografów, których kolejne i tym samym ostatnie zadanie będzie polegało na przesłaniu trzech zdjęć, które zinterpretują hasło „Together with passion” z wykorzystaniem denimu. Uczestnicy drugiego etapu będą mogli wypożyczyć ubrania z showroomu BIG STAR. Hasło kampanii może być zinterpretowane w trzech kategoriach: street style, natura i ludzie.

Zwycięzca konkursu otrzyma:

1. Tytuł BIG STAR Talent of the Year 2022
2. Nagrodę pieniężną o wartości 5000 zł netto
3. Publikację zdjęcia na łamach magazynu ELLE
4. Gwarancję realizacji sesji fotograficznej dla marki BIG STAR (dodatkowo płatnej)
5. Certyfikat i odznaczenie w formie cyfrowej
6. Promocję zdjęć w social mediach marki BIG STAR

Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca będą mieli szansę skorzystać z promocji zdjęcia na social mediach marki BIG STAR oraz otrzymają nagrody pieniężne wraz z certyfikatami i odznaczeniami.

Zwycięzców wyłoni jury w składzie: Marcin Świderek, z-ca redaktor naczelnej ELLE, Karolina Limbach, stylistka ELLE, Miłosz Rebeś, fotograf współpracujący z marką BIG STAR, Karolina Bidermann, projektantka BIG STAR oraz Urszula Majewską, dyrektor marketingu BIG STAR.

 

 


Patronem mediowym wydarzenia jest magazyn ELLE.

Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie BIG STAR.