Lady Gaga była niekwestionowaną gwiazdą na Met Gala 2019. Tego chyba nikt nie podważy! Piosenkarka od dawna eksperymentuje z modą z lepszym lub gorszym skutkiem, ale fantazji nikt nie jest w stanie jej odmówić. Podczas promocji filmu "Narodziny gwiazdy" styl Amerykanki stał się bardziej elegancki. Czyżby Lady Gaga dojrzała? Nic z tego, chodziło tylko o reklamę dla produkcji w reżyserii Bradleya Coopera. Gdy opadała wrzawa Gaga wróciła do swojego słynnego looku, o czym mogli przekonać się goście Met Gala 2019.  

Lady Gaga jest zakochana! Kim jest nowy wybranek wokalistki? >>

Lady Gaga skomentowała swój domniemany związek z Bradleyem Cooperem. "Chciałam, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy zakochani" >>

Haus Laboratories to nowa marka kosmetyczna Lady Gagi. Kiedy premiera? >>

Met Gala 2019: gwiazdy. Zobacz wszystkie suknie [DUŻO ZDJĘĆ] >>

Met Gala 2019: Lady Gaga rozebrała się na czerwonym dywanie! 

Lady Gaga u boku Alessandro Michele i Harry'ego Stylesa była gospodynią Met Gala 2019. Co ciekawe, artystka nie zdecydowała się na kreację od domu mody Gucci, tylko stylizację autorstwa Brandona Maxwella. I to nie jedną, a cztery! 33-latka zjawiła się na Met Gala 2019 w ogromnej różowej sukni (miała nawet pomocników, którzy pilnowali, żeby materiał, a dokładnie tren idealnie leżał), którą następnie zaczęła zdejmować z siebie. Następnie Gaga zaczęła pozować w czarnej stylizacji by po chwili ją także zdjąć. Trzecia sukienka, tak jak pierwsza, również była w kolorze ostrej magenty, ale to nie był koniec - pod tym był jeszcze kostium składający się z krótkich spodenek i stanika. Lady Gaga na Met Gala 2019 zaskoczyła chyba wszystkich.

Lady Gaga oskarżona o plagiat! Chodzi o "Shallow" >>

Lady Gaga znów zakochana! I nie chodzi o Bradleya Coppera. Kim jest nowy chłopak wokalistki? >>

Niektórzy już stwierdzili, że ostatnie "przebranie" Lady Gagi nawiązuje do kostiumu Britney Spears z gali MTV Video Music Awards z 2007 roku.

Lady Gaga na Met Gala 2019: zdjęcia