Choć od premiery filmu "Narodziny gwiazdy" minął już rok i wydawałoby się, że ta sprawa została już wyjaśniona raz na zawsze to nadal są osoby, które wierzą w to, że Lady Gaga i Bradley Cooper byli w związku. Ekranowa chemia pomiędzy Gagą a Bradleyem Cooperem spowodowała, że nawet teraz nie do końca wierzy się w niewinną relację aktor = reżyser. Gdy kilka miesięcy temu aktor i reżyser rozstał się z Iriną Shayk pierwsze reakcje fanów nawiązywały właśnie do domniemanego romansu z amerykańską wokalistką. Smaczku dodawał fakt, że w trakcie promocji "A Star is Born" Lady Gaga zerwała ze swoim narzeczonym. Był też słynny występ pary na rozdaniu Oscarów, który też mocno podgrzał atmosferę. To co z tym romansem? Lady Gaga postanowiła ponownie zabrać głos w tej sprawie.

Lady Gaga jest zakochana! Kim jest nowy wybranek wokalistki? >>

Irina Shayk pierwszy raz skomentowała swój związek z Bradleyem Cooperem. Co powiedziała? >>

Lady Gaga skomentowała swój związek z Bradleyem Cooperem. Co powiedziała?

To nie pierwszy raz, kiedy Lady Gaga musi odpowiadać na te plotki. Tuż po Oscarach wokalistka była gościem słynnego talk-show "Jimmy Kimmel Live!", podczas którego została zapytana o mediany szum wokół ich osób. Gaga przewróciła wtedy oczami i stanowczo zaprzeczyła tym rewelacjom. "Ludzie zobaczyli miłość i to jest właśnie to, co chcieliśmy, żeby widzieli. To miłosna piosenka. Film "Narodziny gwiazdy" to miłosna historia" - powiedziała wtedy 33-latka. Widocznie fani jej nie uwierzyli, bo osiem miesięcy później celebrytka znów musi się gęsto tłumaczyć w związku z tym domniemanym romansem. Tym razem Gaga została zapytana o to przez amerykańską edycję magazynu ELLE. Piosenkarka zdobi okładkę najnowszego, grudniowego wydania czasopisma. Co powiedziała?

"Szczerze mówiąc, myślę, że media były bezmyślne. Wiecie, stworzyliśmy historię miłosną. Dla mnie, jako piosenkarki i aktorki, chciałam, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy zakochani. Pragnęliśmy, aby ludzie poczuli tę miłość podczas Oscarów. Chcieliśmy, aby przechodziła przez obiektyw kamery i do każdego telewizora. Ciężko nad tym pracowaliśmy, pracowaliśmy wiele dni. Po prostu wymyśliliśmy to wszystko - zostało to zorganizowane jako przedstawienie. Prawdę mówiąc, kiedy o tym rozmawialiśmy, powiedzieliśmy sobie: 'Myślę, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty!'"

To chyba już ostatecznie zamyka sprawę "romansu" Lady Gagi i Bradleya Coopera. Na dodatek, gwiazda od kilka miesięcy jest zakochana w Danie Hortonie, właścicielu Audio Engineering Consulting Group (firma zajmuje się reżyserią dźwięku np. na koncertach).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ELLE Magazine (@elleusa) Lis 6, 2019 o 5:12 PST