Razem mimo wszystko

Wśród plejady gwiazd zaproszonych na tę okazję, była para: Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk. Początkowo ich związek wydawał się kontrowersyjny przez różnicę wieku (aktorka jest starsza od swojego partnera o siedem lat), jednak związek przetrwał, a owocem ich miłości jest siedmioletni już Henryk. Artystka związała się z Mateuszem po trwającej dziesięć lat relacji z Tomaszem Karolakiem. Medialne rozstanie nie było łatwe, późniejsze spekulacje nad nowym związkiem również wzbudzały medialną wrzawę, ale teraz aktorska para wygląda na szczęśliwą.

Mateusz nie oszczędzał aktorce czułości, podczas premiery pogłaskana po głowie uśmiechała się, a uśmiech to najlepszy dodatek do eleganckiej stylizacji. Musimy przyznać, że klasyka zawsze się obroni. Boczarska postawiła na czarną, długą spódnicę. Dobrała do niej wełnianą kamizelkę w tym samym kolorze od polskiej projektanki – Magdy Butrym. Szykowna górna część garderoby ozdobiona jest guzikami w kształcie kwiatów róży, to sztandarowy detal projektów polki. Banasiuk postawił na białą koszulę oraz czarny garnitur. Minimalistycznie, ale to detal jest esencją, a w tym przypadku wybór projektu polskiej marki to idealne podkreślenie tego, że aktorka wie, co jest w trendzie.

 

O czym jest film „Czerwone maki”?

„Czerwone maki” to polski dramat wojenny, który przedstawia dzieje bitwy o Monte Cassino widzianej oczami młodego chłopaka – Jędrka (w tej roli Nicolas Przygoda). W produkcji postacie fikcyjne przeplatają się z tymi historycznymi (w roli Generała Władysława Andersa wystąpił Michał Żurawski), co umożliwi empatyczny odbiór filmu. Obserwacja kluczowych wydarzeń ostatnich dekad z perspektywy osób, z którymi możemy się, identyfikować na pewno wzmacnia odbiór filmu. Jesteśmy również ciekawi, jak Mateusz Banasiuk wypadł w roli Podporucznika Edmunda Wilkosza!