Modelka przebywa obecnie w luksusowym szwajcarskim kurorcie St. Moritz, gdzie kilka dni temu odbył się głośny pokaz marki Moncler. Na swoim najnowszym zdjęciu na Instagramie, Elsa pozuje w zaśnieżonej scenerii, ubrana w skórzany płaszcz z futrzanym kołnierzem, który pochodzi z kapsułowej kolekcji Magdy Butrym Slavic Après-Ski Queen.

Jak na królową stylu après-ski przystało, Elsa odczarowuje tradycyjny strój w góry, kojarzony z relaksem i swobodą, nadając mu bardziej luksusowe znaczenie. Modelka do skórzanego płaszcza dodała okulary przeciwsłoneczne Tom Ford, a ukochaną torebkę Birkin Bag zamieniła na inny klasyczny (i zapewne równie drogi) model. 

magdabutrym.com

Skórzany płaszcz, w którym pozuje Elsa, można kupić na stronie internetowej marki za 21 800zł. Czujemy, że ten model przypadnie do gustu także innym gwiazdom.

Gwiazdy w projektach Magdy Butrym

Do grona fanek Magdy Butrym można zaliczyć także Hailey Bieber, Kendall Jenner oraz Jennifer Lopez, która pozuje w sukience projektantki na okładce swojej najnowszej płyty „This Is Me…Now”. Sądząc po wadze tego albumu w świecie show-biznesu, śmiało można stwierdzić, że marka założona przez polkę jest jednym z ulubionych brandów JLo. Gratulujemy projektantce kolejnego sukcesu!