W sobotę wieczorem dowiedzieliśmy się, które filmy zostały docenione na 48. Festiwalu Polskim Filmów Fabularnych w Gdyni. W Konkursie Głównym o Złote Lwy wałczyło 16 filmów, ale przyznano też wyróżnienia przyznano także w debiucie aktorskim, filmach mikrobudżetowych, czy za "inne spojrzenie". A kogo zobaczyliśmy na słynnym "red carpet", który ciągnie się od hotelu Mercure do Teatru Muzycznego?

Festiwal Filmowy w Gdyni 2023: gwiazdy na gali rozdania nagród

Na gali nie zabrakło ekip pracujących przy nominowanych filmach, jak i gwiazd, które co roku przyjeżdżają na gdyński festiwal filmowy. Kto zachwycił swoją stylizacją? Z pewnością Magdalena Boczarska. Aktorka, która zagrała w produkcji "Różyczka 2" miała na sobie czarną sukienkę od francuskiej marki Coperni z kolekcji jesień-zima 2023/2024. W wersji total black wystąpiła też Małgorzata Kożuchowska. 

Natomiast Monika Olejnik, Lena Góra i Kamila Urzędowska wybrały na galę zamknięcia festiwalu białe looki. Gwiazda "Chłopów" zdecydowała się na elegancki dwurzędowy garnitur. Warto też zwrócić uwagę na Macieja Musiałowskiego. Gwiazda filmu "Freestyle" wyglądała jak prawdziwy bon vivant! Poniżej zobaczycie zdjęcia.