Kim jest Deva Cassel?


Deva Cassel to jedno z dwojga dzieci słynnej aktorskiej pary - Włoszki Monici Belluci – włoską ikonę kina i następczynię Sophi Loren oraz jednego z najpopularniejszych francuskich aktorów, Vincenta Cassela, para ta wzbudzała sensację wszędzie, gdzie się razem pojawiała.

Monica Bellucci jest znana głównie jako włoska aktorka filmowa i modelka. Włoszka zyskała międzynarodową sławę dzięki swoim wyjątkowym talentom aktorskim oraz urodzie. Tatą Devy jest Vincent Cassel, znany francuski aktor filmowy. Para znanych i cenionych aktorów pomimo rozwodu zapewniła swoim dzieciom spokojne przeżywanie rozstania, bo ich rozejście się nie było medialne. Rozwiedli się w dobrej atmosferze, bez skandalów i publicznych kłótni, które mogłyby wywrzeć na Devie, czy też jej młodszej siostrze Leonie, negatywny wpływ.

Znani rodzice chcieli zapewnić prywatność swoim córkom, ale już lata temu, gdy prasa publikowała zdjęcia z dzieciństwa Devy Cassel, komentowano jej urodę i podobieństwo do matki. Wraz z tym, jak dziewczyna dorastała i jej rysy stawały się coraz bardziej wyraziste, a zjawiskowe piękno Devy przyciągało jeszcze większą uwagę. Dlatego starsza siostra z dwójki rodzeństwa, Deva, już w 2019 zadebiutowała w kampanii zapachu Dolce Shine Dolce & Gabbanna, a dwa lata później prezentowała na sobie tiulową kreację tego samego domu mody podczas pokazu Alta Moda w Wenecji. Debiut sprawił, że córka Moniki Bellucci miała wręcz nieograniczone możliwości i zdaje się, że doskonale je wykorzystuje. Pracowała z Pradą, Valentino – trafiła na okładki takich magazynów jak Harper Baazar, ELLE czy Vogue.

Deva Cassel ambasadorką Dior


Jednak dziś potwierdzono, że Deva Cassel została nową międzynarodową ambasadorką marki Dior. „Zawsze miałam ogromny szacunek dla domu mody Dior, a kobiecy i wyrafinowany wizerunek, który przekazywali, zawsze sprawiał, że byłam rozmarzona” - powiedziała młoda modelka. Zjawiskowa dziewiętnastolatka będzie ambasadorką kolekcji stworzonej przez Marię Grazię Chiuri, dyrektor artystyczną damskich kolekcji Dior, oraz kosmetyków kolorowych. Cassel po raz pierwszy pojawi się w letniej kampanii kolekcji Dior Beauty, której rozpoczęcie się zaplanowano na 1 kwietnia.