Rihanna, Kylie Jenner, Jennifer Lopez, a teraz Lady Gaga. To kolejna gwiazda, która próbuje swoich sił w świecie beauty. Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy was o przecieku na temat nowej marki wokalistki. Okazało się, że część informacji była błędna. Wszystko zaczęło się od tego, że fani zauważyli nową stronę HausBeauty.com. Wszystko wskazywało na to, że chodzi o premierowy brand celebrytyki. Na dodatek, amerykańskie media podały również, że nazwa "Haus Beauty" została zastrzeżona już w lutym zeszłego roku, a do sieci trafiły pierwsze zdjęcia wizerunkowe. Teraz wiemy, że firma ma inną nazwę. Poznaliśmy również datę premiery i gdzie będą dostępne kosmetyki, które Lady Gaga zamierza sprzedawać.

Lady Gaga zakłada markę kosmetyczną o nazwie Haus Laboratories

Już od kilku dni wiemy, że w ofercie Haus Laboratories znajdziemy głównie kosmetyki do makijażu. Lady Gaga zaproponuje nam podkłady, eyelinery, cienie do powiek, kredki do oczu, rozświetlacze, bronzery, róże do policzków, kosmetyki do brwi, błyszczyki, pomadki. W dokumentach na temat nowej firmy gwiazdy podano również, że marka będzie inwestować również w kosmetyki do mycia twarzy, kremy do twarzy i oczu, pilingi, toniki, perfumy, maski do twarzy, kremy do rąk, lakiery do paznokci, czy olejki do masażu. Kilka godzin temu Lady Gaga opublikowała na swoich serwisach społecznościowych premierowe wideo oraz fotografie promocyjne. 

Premiera Haus Laboratories odbędzie się już 15 lipca, na zasadzie opcji "pre-order". Kosmetyki trafią na platformę Amazon, będzie można je kupić w USA, Francji, czy Japonii. Za błyszczyk zapłacimy 16$, a za zestaw składający się z trzech produktów 49$. W ekipie Lady Gagi znalazły się osoby pracujące wcześniej Milk Makeup czy Benefit Cosmetics, a "global artistry director" została Sarah Tanno, makijażystka Gagi i ambasadorka Marc Jacobs Beauty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga) Lip 9, 2019 o 11:06 PDT

"Gdy byłam młodsza, nigdy nie czułam się piękna. A kiedy usiłowałam znaleźć balans pomiędzy pięknem zewnętrznym a wewnętrznym odkryłam moc makijażu. Pamiętam jak oglądałam moją mamę, która codziennie rano nakładała makijaż. (...) Zaczęłam eksperymentować z wizażem, aby marzenia by stać się silną jak moja matką, stały się prawdą. Właśnie wtedy stworzyłam Lady Gagę. Patrząc w lustro znalazłam w sobie superbohaterkę. To właśnie nią chciałam być. (...) Jestem wdzięczna, że to właśnie makijaż zainspirował mnie do bycia odważną. (...) Odkryłam swoje piękno oraz zdolność do wymyślania siebie na nowo i transformacji. Niektórzy twierdzą, że to dziwne, ale ja po prostu urodziłam się w ten sposób" - napisała Lady Gaga na swoim instagramie.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When I was young, I never felt beautiful. And as I struggled to find a sense of both inner and outer beauty, I discovered the power of makeup. I remember watching my mother put her makeup on every morning, basking in the glow of her power to put on her bravest face as the hard working woman she was. I then began to experiment with makeup as a way to make my dreams of being as strong as my mother become true. It was then that I invented Lady Gaga. I found the superhero within me by looking in the mirror and seeing who I wanted to be. Sometimes beauty doesn't come naturally from within. But I'm so grateful that makeup inspired a bravery in me I didn't know I had. I've come to accept that I discovered my beauty by having the ability to invent myself and transform. They said I was just weird, but really, I was just Born This Way. Love, Lady Gaga

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga) Lip 9, 2019 o 12:01 PDT