Od wielu miesięcy amerykańskie śledzą życie uczuciowe Lady Gagi. Pod koniec wakacji gwiazda została przyłapana na pocałunkach z pewnym mężczyzną, z którym Amerykanka spotykała się przez kilka tygodni. Okazuje się, że to była to krótka relacja, a dziś Lady Gaga jest zakochana, co więcej, pokazała swojego wybranka na instagramie. Kim jest?

Lady Gaga jest zakochana! Z kim się spotyka wokalistka?

Plotki gonią plotki. Gdy Lady Gaga w zeszłym roku zerwała zaręczyny z Christianem Carino wszyscy zastanawiali się, czy wokalistka nie zwiąże się z Bradleyem Cooperem. Ich emocjonujący występ na Oscarach tylko podgrzał atmosferę. Pod koniec marca dziennikarze zastanawiali się, czy Gaga nie spotyka się z Jeremy'm Rennerem. Jednak to nie był romans, tylko przyjaźń. Wakacje Amerykanka spędziła u boku Dana Hortona, właściciela Audio Engineering Consulting Group. Jego firma zajmuje się reżyserią dźwięku np. na koncertach i współpracowała z takimi artystami jak Ariana Grande, Camila Cabello, Justin Timberlake, czy Bruno Mars. Dziennikarze szybko dotarli do informacji, że 37-latek zna się młodszą o cztery lata wokalistką od listopada 2018 roku. To był jednak tylko flirt. Dziś już wiemy, że Lady Gaga spotyka się z kimś innym, a dokładnie z Michaelem Polansky'm. Stefani Germanotta opublikowała nawet ich wspólne zdjęcie na instagramie z wypadu do Miami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga) Lut 3, 2020 o 2:20 PST

Kim jest Michael Polansky, nowy chłopak Lady Gagi?

Wszyscy zadają sobie to pytanie: kim jest Michael Polansky? Para była widziana razem już w Sylwestra, jednak wtedy amerykańscy dziennikarze nie znali imienia i nazwiska nowego chłopaka Lady Gagi. Co ciekawe, mężczyzna nie jest związany z branżą rozrywkową. Razem z Seanem Parkerem (twórcą Napstera) jest współzałożycielem Parker Foundation organizacją wspierającą filantropijnie "nauki przyrodnicze, zdrowie psychiczne w ujęciu globalnym, zaangażowanie społeczne oraz sztukę". Polansky jest też CEO firmy Parker Group oraz zasiada w zarządzie Parker Institute for Cancer Immunotherapy, placówki sponsorującej badania dotyczące leczenia nowotworów. W 2006 roku ukończył uniwersytet Harvarda, Amerykanin studiował tam matematykę oraz informatykę.

Lady Gaga i Michael Polansky po raz pierwszy zostali przyłapani tuż przed świętami Bożego Narodzenia. 

Michael Polansky, nowy chłopak Lady Gagi, 2012 rok.

Lady Gaga: związki gwiazdy

Przypomnijmy, Lady Gaga była już zaręczona dwa razy. Najpierw z Taylorem Kinney'em. Para zaczęła spotykać się w 2011 roku, a do rozstania doszło w połowie 2016 roku. Potem celebrytka związała się z Christianem Carino - oficjalnie zaczęli się spotykać po występie Gagi na Super Bowl 2017. Słynny agent gwiazd towarzyszył swojej wybrance np. podczas ubiegłorocznego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Jednak o zaręczynach dowiedzieliśmy się w trakcie bankietu ELLE Women in Hollywood, gdzie Gaga nazwała swojego 50-letniego partnera "narzeczonym". Planowany ślub Lady Gagi i Carino został przełożony w związku z obowiązkami artystki promującej wciąż intensywnie film "Narodziny gwiazdy", jednak do ceremonii jednak nigdy nie doszło, bo Gaga rozstała się z narzeczonym pod koniec lutego 2019 roku.