Urodziny Meghan Markle

Na Instagramie @sussexroyal, oficjalnym profilu księcia i księżnej Sussex, pojawiło się dziś wyjątkowe zdjęcie Meghan Markle, na którym księżna siedzi w fotelu w niebieskiej sukience i uśmiecha się. Fotografii towarzyszy krótki wpis z życzeniami z okazji jej urodzin (a nawet emoji w kształcie tortu!) i wzruszająca wypowiedź Harry'ego: "Wszystkiego najlepszego dla mojej niesamowitej żony. Dziękuję Ci, że zdecydowałaś się dołączyć do mnie w tej przygodzie. Kocham Cię, H"

Meghan Markle powróci do aktorstwa? Księżna Sussex podpisała właśnie kontrakt z Disneyem >>

Jak mieszkała Meghan Markle zanim została księżną Sussex? >>

Meghan Markle i książę Harry pokazali swoją kartkę świąteczną. Głównym bohaterem zdjęcia jest ich synek Archie >>

Życzenia, które złożył małżonce książę Harry, wywołały w komentarzach zachwyt, a fani królewskiej pary przyłączali się do urodzinowych gratulacji i nie szczędzili słów zachwytu w komentarzach. "Wszystkiego najlepszego piękna!", "Wszystkiego najlepszego dla tej niesamowitej kobiety, kobiety oddanej pracy, inspirującej, stąpającej twardo po ziemi. Kochamy Cię!", Najlepsze życzenia, księżno! Marzyłam o tym, by wyjść za Harry'ego, ale bardzo się cieszę, że wybrał Ciebie!'.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) Sie 4, 2019 o 12:00 PDT

Meghan Markle - wiek, urodziny

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale księżna przyszła na świat jako Rachel Meghan Markle (tak, ma inne imię!) dokładnie 4 sierpnia 1981 roku w Canoga Park/L.A. Dziś kończy 38 lat.

Jak swoje urodziny będzie obchodzić w tym roku księżna? Zazwyczaj członkowie rodziny królewskiej ten dzień spędzają w gronie najbliższych. Zagraniczne media podają, że księżna Sussex ma obchodzić urodziny w swoim domu we Frogmore Cottage, a towarzyszyć jej będą książę Harry, synek Archie, grono najważniejszych przyjaciół i bliska rodzina. Czy Harry szykuje jakąś niespodziankę dla Meghan, poza wzruszającym wpisem w internecie? Może zabierze ją znów na romantyczną wycieczkę, tak jak w 2017 roku? Życzymy najpiękniejszego dnia!