O czym będzie nowy film Meghan i Harry'ego?

Jak się okazuje sukces serialu dokumentalnego "Harry & Meghan" otworzył przed parą królewską drzwi do kolejnych projektów filmowych. Już po premierze zapowiadano, że na jednej współpracy z Netflixem się nie zakończy, teraz wiadomo o czym będzie kolejna produkcja. Małżeństwo zamierza opowiedzieć na łamach pełnometrażowego filmu o kulisach mieszkania w pałacu. „W ich historii jest wiele niuansów, które po filmie dokumentalnym i książce Harry'ego wciąż ich zdaniem nie wybrzmiały” – mówi źródło magazynowi Closer.

Czy film powstanie?

Mówi się, że Sussexowie zainspirowali się inną produkcją Netflixa, która opowie o wywiadzie księcia Andrzeja z dziennikarką BBC, Emily Maitlis. Według tego co można przeczytać w zagranicznych mediach Meghan i Harry zdecydowali się poczekać na jego premierę, by ocenić przyjęcie produkcji przez widownie. Sukces lub jego brak osądzi czy royalsi zdecydują się na swój film. Źródło dodało: „Meghan naprawdę naciska, aby doszło do realizacji tego projektu, podczas gdy Harry chce podejść do tematu ostrożniej”. Wiadomo jednak, że streamingowy gigant nie jest zainteresowany kolejnym dokumentem, ani produkcją dla dzieci, którą Sussexowie mieli w planach. Netflix jest zainteresowany głównie tematyką związaną z ich życiem w rodzinie królewskiej.  

Pościg Meghan i Harry'ego w Nowym Jorku

Chociaż po premierze książki "Spare" para królewska zniknęła z radaru zarówno paparazzi, jak i fanów, w ubiegłym tygodniu znowu trafili oni do nagłówków gazet. To za sprawą oświadczenia jakie wydał rzecznik księcia Harry'ego, z którego mogliśmy się dowiedzieć, że byli oni ofiarami niebezpiecznego pościgu ich samochodu przez fotoreporterów. Według tego co mogliśmy przeczytać ścigający ich paparazzi doprowadzili do sytuacji narażających na niebezpieczeństwo nie tylko Sussexów, ale również innych uczestników ruchu drogowego. Nowojorska policja potwierdziła, że transport był utrudniony, nie było jednak wzmianki o dramatycznym pościgu, który mógł być przyczyną poważnego wypadku. Para wracała wówczas razem z mamą Meghan z gali Ms. Foundation Women of Vision Awards.