Ślub Cary Delevingne i Ashley Benson

W zeszłym miesiącu pojawiła się informacja o tym, że gwiazdy miały się zaręczyć. Zarówno Cara, jak i Ashley, od początku traktowały swój związek bardzo poważnie i wolały zachować swoją relację dla siebie. Mediom nie umknął jednak pewien szczegół - obie zaczęły w pewnym momencie nosić podobne pierścionki na lewej dłoni, a internauci zaczęli się zastanawiać, czy to nie są przypadkiem pierścionki zaręczynowe. Te wieści okazały się jednak plotką, chociaż najnowsze doniesienia sprawiają, że wszyscy zastanawiamy się, czy aby Ashley i Cara nie zrobiły sobie ze wszystkich żartów. 

Stworzenie tej pięknej sukni ślubnej zajęło... aż 10 miesięcy. Było warto! Zobaczcie bajkową kreację znanej influencerki >>

Modne fryzury: kolejna gwiazda zdecydowała się na ten kolor włosów. Jak wygląda teraz Ashley Benson, partnerka Cary Delevingne? [trendy jesień 2019] >>

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub >>

Według nowych doniesień (takie wieści podały m.in. NY Post i The Sun) gwiazdy wzięły niedawno ślub podczas tajnej ceremonii w Las Vegas w gronie kilku przyjaciół, wśród których mieli znaleźć się Charlize Theron, bracia Jonas i Sophie Turner. Ashley i Cara "żoną i żoną" zostały po przysiędze złożonej pracownikowi Little Vegas Chapel, ubranemu w kostium Elvisa Presleya. Właściciel kaplicy, Michael Kelly, powiedział magazynowi The Sun: "Były świadome tego, co robią i pewne, ile dla siebie znaczą".

Obie panny młode były ubrane w czarne sukienki ślubne i buty na wysokim obcasie, a na imprezę weselną pojechały różowym cadillakiem. Ich ślubny wydatek wyniósł ponoć 245 funtów. 

Cara Delevingne i Ashley Benson - związek

Przypomnijmy, że Cara Delevingne oraz Ashley Benson spotykają się od około roku i początkowo ukrywały swój związek przed światem. Od miesięcy są jednak nierozłączne i obie zgodnie przyznają, że ich miłość kwitnie, ale oficjalnie swój związek potwierdziły w czerwcu tego roku, w swoją rocznicę.

Czy rzeczywiście obie zdecydowały się na nowy krok w swojej relacji? Póki co ani modelka, ani aktorka nie zabrały oficjalnego głosu w tej sprawie.