Zosia Zborowska i Andrzej Wrona są małżeństwem! Ślub odbył się zaskakująco we wtorek, a nie tradycyjnie w sobotę lub w piątek. Słynna para podzieliła się na instagramie wspólnym zdjęciem, na którym widać część sukni ślubnej Zborowskiej oraz obrączki pary. 

Stworzenie tej pięknej sukni ślubnej zajęło... aż 10 miesięcy. Było warto! Zobaczcie bajkową kreację znanej influencerki >>

Zofia Zborowska pokazała film ze ślubu! >>

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona: ślub

Na razie nie wiemy, gdzie odbył się ślub. Zosia Zborowska i Andrzej Wrona powiedzieli sakramentalne "tak" 13 sierpnia 2019 roku. Trzy miesiące po zaręczynach. Suknię ślubną zaprojektował Łukasz Jemioł. Wśród gości pojawiły się m.in. Aleksandra Domańska, Magdalena Cielecka oraz Wieśka, czyli suczka Zosi Zborowskiej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez lukaszjemiol (@lukaszjemiol) Sie 13, 2019 o 11:20 PDT

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona: historia związku

Informacje o ich romantycznej relacji pojawiły się jesienią zeszłego roku, a pierwsze wspólne zdjęcie Zosia Zborowska i Andrzej Wrona opublikowali dopiero w okolicy świąt Bożego Narodzenia. Od tego momentu nie kryli się swoim związkiem, wręcz przeciwnie, para okazywała sobie czułość. Również na instagramie. Zosia Zborowska i Andrzej Wrona potwierdzili zaręczyny pod koniec maja tego roku. "Zablokowana 4 life @w_kracze najlepszym blokującym plusligi 2018/2019. 81 bloków...ale to ten 82 zapamiętam na zawsze #najlepiej" napisała aktorka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Taki wtorek #żona

Post udostępniony przez I❤️mypolishlife (@zborowskazofia) Sie 13, 2019 o 10:24 PDT