Na zdjęciach paparazzi widać, jak małżonkowie wraz z gośćmi świętują na luksusowym jachcie przybranym girlandami białych kwiatów. Heidi Klum ubrana była w suknię ślubną z bufiastymi rękawami i mieniącymi się, naszywanymi zdobieniami. Pan młody wybrał na tę okazję kremowy garnitur w połączeniu z błękitną koszulą. Na ślubie zjawili się znajomi i rodzina pary młodej, m.in. Mel B i brat Toma, Bill Kaulitz.

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Scary Spice Mel b (@officialmelb) Sie 4, 2019 o 8:24 PDT

Getty Images

Getty Images

Ślub miał klimat boho – Heidi stąpała boso po deskach pokładu, miała bardzo delikatny, niemal niewidoczny makijaż i rozpuszczone włosy. Suknia o bufiastym kroju wyglądała tak, jakby zaraz miała spaść z jej ramion. Tom z kolei nie założył krawata ani muszki i podobnie jak żona był na bosaka.

Getty Images

To drugi ślub Heidi i Toma – pierwszy wzięli w tajemnicy przed mediami w lutym tego roku, zaledwie dwa miesiące po zaręczynach. Tym razem jednak para młoda postanowiła urządzić imprezę z pompą, na ekskluzywnym jachcie Christina O. – tym samym, na którym niegdyś odbywało się wesele Grace Kelly.

Getty Images

Getty Images

Dla Heidi Klum jest to trzecie małżeństwo – wcześniej była żoną Ricky Pipino i Seala. Tom także ma za sobą formalny związek z Rii Sommerfeld.