Fani brytyjskiej monarchii co roku czekają na karty świąteczne wysyłane przez rodzinę królewską. Kilka dni temu do sieci trafiło oficjalne zdjęcie zatwierdzone przez pałac Kensington. Kate Middleton i książę William pozują razem ze swoimi dziećmi (fotografię zobaczycie poniżej). Kartki zostały już nawet wysłane. Za to Meghan Markle i książę Harry do końca nie potwierdzili czy zamierzają nadal propagować tę tradycję. Okazuje się, że słynna para jednak złożyła życzenia, ale ich karta wygląda zupełnie inaczej, co więcej, nie została przekazana pocztowo tylko... internetowo. Księżna i książę Sussex zdecydowali się na wersję elektroniczną. 

Tak wygląda nowy dom Meghan Markle i księcia Harry'ego w Kanadzie >>

Meghan Markle powróci do aktorstwa? Księżna Sussex podpisała właśnie kontrakt z Disneyem >>

Meghan Markle i książę Harry pokazali swoją kartkę świąteczną. Głównym bohaterem zdjęcia jest ich synek Archie

Na czarno-białej fotografii pozują Meghan Markle, książę Harry oraz ich synek Archie. Na dodatek, to właśnie 7-miesięczny chłopiec wybija się na pierwszy plan kadru. Cała rodzina siedzi na dywanie tuż pod ogromną choinką, dodano jeszcze krótkie życzenia: "życzymy wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Od naszej rodziny dla waszej". Karta księstwa Sussex trafiła już na Twittera a dokładnie na konto The Queen’s Commonwealth Trust, organizacji charytatywnej prowadzonej przez Meghan Markle i księcia Harry'ego. Skąd ta decyzja? Para od dawna zwraca uwagę na sprawy środowiskowe, dlatego zrezygnowała z drukowania kolejnych papierowych kart. 

Zastanawiacie się kto jest autorem tego ujęcia? Para nie skorzystała tym razem z usług znanego fotografa, zdjęcie wykonała Janina Gavankar, przyjaciółka księżnej Meghan. Aktorka znana z takich produkcji jak "The Morning Show", czy "Czysta krew" była jednym z gości na ślubie Markle i księcia.

Przypomnijmy, Archie Mountbatten-Windsor, syn Meghan Markle i księcia Harry'ego urodził się 6 maja 2019 roku. Chrzest chłopca odbył się dwa miesiące później, ale tylko w gronie rodzinnym. Nie podano nawet imion rodziców chrzestnych, choć tradycją jest, że w przypadku rodziny królewskiej, taka informacja trafia do mediów. Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego ma zarówno brytyjskie, jak i amerykańskie obywatelstwo. 

Meghan Markle i książę Harry spędzają święta Bożego Narodzenia w Kanadzie razem z matką księżnej Sussex, Dorią Ragland. Dlatego nie zobaczymy pary w gronie rodzinie królewskiej podczas nadchodzącej świątecznej mszy w Sandringham.  

Kartka świąteczna Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Kartka świąteczna Kate Middleton i księcia Williama

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@duchessofcambridge_catherine) Gru 18, 2019 o 6:01 PST