To już tradycja - gdy któreś z dzieci Kate Middleton i księcia Williama obchodzi urodziny na instagramie pary pojawiają się zdjęcia z małymi jubilatami. Autorką tych zdjęć jest ich sławna mama. Tak jest i tym razem, na @dukeandduchessofcambridge zobaczymy najnowsze fotografie księżniczki Charlotte.

Księżniczka Charlotte kończy dziś 7 lat. Kate Middleton opublikowała z tej okazji najnowsze zdjęcia córki

Aż trudno w to uwierzyć, ale księżniczka Charlotte ma już 7 lat. Choć nie ujawniono, jak w tym roku mała arystokratka będzie celebrować swój dzień, to w serwisach społecznościowych możemy podziwiać dwa zdjęcia z jej udziałem. Kadry, na których widać roześmianą księżniczkę opublikowano już wczoraj późnym wieczorem z prostym podpisem "jutro siedem". Fani brytyjskiej rodziny królewskiej od kilku godzin składają życzenia urodzinowe córce Kate Middleton i księcia Williama. 

Księżniczka Charlotte: urodziny, rodzice chrzestni

Księżniczka Charlotte urodziła się 2 maja 2015 roku (podobnie jak jej rodzeństwo) w londyńskim szpitalu św. Marii, a dokładnie w skrzydle Lindo. Jest czwartą osobą w kolejce, pretendującą do brytyjskiego tronu. Dziewczynka o imionach Charlotte Elizabeth Diana została ochrzczona 5 lipca 2015 roku przez arcybiskupa Canterbury podczas prywatnej ceremonii w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham (Norfolk). To właśnie w tym samym miejscu odbył się chrzest księżnej Diany. Na uroczystość zaproszono niewiele, ponad 20 osób, a rodzicami chrzestnymi księżniczki Charlotte zostali: Laura Fellowes (kuzynka księcia Williama), Adam Middleton (kuzyn księżnej Kate) oraz Thomas van Straubenzee, Sophie Carter i James Meade (przyjaciele księstwa Cambridge).

Książę William i Kate Middleton mają jeszcze dwójkę dzieci - pierworodny, książę George urodził się  22 lipca 2013 roku, a najmłodszy książę Louis 23 kwietnia 2018 roku.

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy