Księżniczka Charlotte to ulubienica Brytyjczyków - każde zdjęcie małej arystokratki jest szeroko komentowane i pojawia się na łamach wielu gazet czy serwisów internetowych. Niedawno komentowano, że prawnuczka królowej Elżbiety uwielbia grać w piłkę, ale to, co ostatnio zrobiła 4-latka z pewnością obiegnie cały świat. Chodzi o zachowanie córki Kate Middleton i księcia Williama, a mianowicie... pokazywanie języka innym ludziom!

Księżniczka Charlotte poszła do szkoły - będzie chodzić do tej samej placówki co książę George. Zobaczcie zdjęcie z rozpoczęcia roku szkolnego >>

Księżniczka Charlotte pokazuje język! Zobacz zdjęcia

Księżniczka Charlotte razem z bratem i rodzicami wybrała się do Cowes wyspie Wight na tamtejsze regaty King’s Cup 2019. Początkowo wszyscy mówili o wyścigu pomiędzy Kate Middleton i księciem Williamem, ale potem to ich córka skradła całe show. Gdy księżna Kate pokazywała dziewczynce widok z okna, mała nagle... pokazała wszystkim język! Tłum czekający na rodzinę królewską zaczął się śmiać - Kate Middleton miała podobną reakcję na zachowanie księżniczki Charlotte. Zobaczcie filmik:

To nie pierwszy raz, kiedy księżniczka pokazuje swój "charakterek". Podczas zeszłorocznych chrzcin swojego brata Louisa, Charlotte obwieściła fotografom, że nie są zaproszeni na imprezę rodzinną zaplanowaną po uroczystościach kościelnych. Przypomnijmy, mała Brytyjka jest czwarta w kolejne do królewskiego tronu.

Księżniczka Charlotte pokazuje język!

Księżniczka Charlotte na regatach King’s Cup 2019. Zdjęcia