Horoskop na nów Księżyca w Rybach

RYBY

W tygodniu nowiu Ryb będziesz emanujesz światłem niczym latarnia morska. Zyskasz większą moc przekonywania innych i hipnotyzowania swoimi pomysłami. Przyciągniesz do siebie to, co sama emitujesz, a w rezultacie spełnisz marzenia. Wskazuj ludziom ich właściwą drogę poprzez służenie dobrą radą. Pozwól, by inni mogli się na Tobie oprzeć. Kiedy okazujesz komuś miłość, pamiętaj, aby to uczucie dawać także sobie.

BARAN

Bieżący tydzień ujawni Twoją wrażliwą naturę, do której raczej nie przyznajesz się na co dzień. Możesz mieć ochotę zwierzyć się z uczuć komuś, kogo szczerze kochasz. Przestaniesz chować sekrety. Ulżysz sobie byciem autentyczną w każdym calu. W nowiu Ryb masz szansę oczyścić się z przeszłych, negatywnych doświadczeń. Rozpocznij swój powolny proces uzdrawiania. Pozwól sobie przeżywać to, co od dawna leży Ci na sercu. Niech fala emocji obmyje Cię ze złości. Temu właśnie posłuży ta faza.

BYK

Nów w Rybach poruszy Twoim światem marzeń. Oddaj się refleksji nad swoją przeszłością i zastanów się, dokąd pragniesz teraz płynąć. Pora zboczyć ze znanego, utartego szlaku, żeby odkryć przed sobą nowe możliwości. Co chcesz po sobie zostawić dla kolejnych pokoleń? Czy pieniądze aby na pewno dają szczęście? Zacznij mierzyć świat w działaniach dla ludzkości, a nie gromadzonych dobrach materialnych. 

BLIŹNIĘTA

Kolejne dni sprzyjają Twojej karierze. Zamiast starać się dopiąć wszystko na ostatni guzik, podaruj sobie więcej swobody. Przesadna koncentracja na obowiązkach ogranicza Twoją kreatywność. Nie dołuj się tym, że "jesteś w tyle". Wyobrażaj sobie, że już osiągasz sukces. Wizja spełniania swoich zawodowych marzeń na nowo obudzi w Tobie zapał do pracy. Nów w Rybach da Ci potrzebne inspiracje. Wzmocnij je swoimi manifestacjami.

RAK

Bieżący tydzień ma dla Ciebie niespodziankę. Może się okazać, że zupełnie przypadkiem poznasz bratnią duszę lub odkryjesz jakieś urokliwe miejsce. Te doświadczenia spowodują Twój wzrost i nadadzą więcej sensu teraźniejszości. Jeszcze tak wiele musisz się nauczyć, zanim dojdziesz do punktu, o którym skrycie marzysz. Rozwiń skrzydła, niech wiatr Cię poniesie. Nów w Rybach wsłucha się w Twoje intencje.

LEW

Ponieważ znajdujemy się w podwodnym świecie Ryb, znaki ognia mają teraz pod górkę. Okaże się, że to nie takie łatwe osiągnąć "jedność" ze swoją drugą połówką. Zamiast tonąć, płyń naprzód i nie pozwalaj, by Twój nastrój był uzależniony od partnera. Musisz znaleźć szczęście w samej sobie, wtedy nikt nie będzie mógł Ci go odebrać. Podczas nowiu w Rybach wyznacz granice w relacjach, których nikt nigdy nie powinien przekraczać. 

PANNA

W tym tygodniu ożywisz tę część kobiecej natury, która odpowiada za empatię i miłość. Znacznie ocieplisz swoje relacje, jeśli okażesz innym chociaż kroplę współczucia. Uświadom sobie też, że Twoi wrogowie karmią się złymi emocjami. Gdy zamiast walki, wybierzesz przebaczanie, odwrócisz karmę, jaka jest między Wami, i przestaniesz nosić w sercu bolesną urazę. 

WAGA

Na dniach Twoja planeta Wenus oderwie Cię od szarej rutyny. Ciągłe przestrzeganie sztywnych zasad jest sprzeczne z Twoją twórczą naturą. Drzemie w Tobie stara dusza, pragnąca czegoś więcej niż sukcesów w pracy i fontanny pieniędzy. Pozwól sobie żyć chwilą oraz marzeniami, które w przyszłości mogą stać się prawdą. Nów w Rybach sprawi, że wreszcie dostrzeżesz dla siebie alternatywną rzeczywistość. 

SKORPION

Ten tydzień rozbudzi Twój artystyczny geniusz. Planuj, wymyślaj nowe projekty i ciesz się nieskończoną dawką pomysłów. Jednocześnie ucisz krytyczny głos swojego wymagającego ego. Tylko on stoi Ci na przeszkodzie do realizacji najodważniejszych celów. Pozwól, aby Wenus wzięła sprawy w swoje ręce i ożywiła każdą Twoją ideę. Wykorzystaj leczniczą energię nowiu w Rybach na praktyki wspierające zdrowie. 

STRZELEC

W tym tygodniu Wszechświat wystawi Twoją życzliwość na próbę. Możesz mieć ochotę szerzyć miłość i współczucie, a w zamian otrzymać słowa pogardy. Nie każdy widzi świat w tylu kolorach, co Ty. Zamiast na siłę wychowywać innych, postaraj się być lepszą dla samej siebie. 
Oszczędzaj swoją pozytywną energię, przeznaczając ją na jakiś samokształcący cel.

KOZIOROŻEC

Energia bieżącego tygodnia nieco namiesza w Twoim codziennym życiu. Możesz źle zrozumieć sens czyjejś wypowiedzi lub sama błędnie przekazać to, co myślisz. Chaotyczne Ryby płatają Ci figle. Stworzą wokół Ciebie niewidzialną mgłę, która wypacza każde wypowiedziane słowo. Zamiast brać wszystko do siebie, ciesz się lekkością, jaką powoli czuć w powietrzu. Zaraz wiosna!

WODNIK

Uważaj na nadmierne wydatki oraz błędy w kalkulowaniu finansów. Twoje pragnienie materialnych luksusów może przyćmić sprawy ziemskie, które w tej chwili powinny być dla Ciebie najważniejsze. Przypomnij sobie, dokąd zmierzasz i co popycha Cię naprzód. Nie inwestuj w rzeczy błahe lub niepewne, ponieważ te opóźnią Twój start. Poświęć weekendowy nów na spotkania z przyjaciółmi.