Horoskop na marcowy nów w Rybach 2024

Równonoc wiosenna coraz bliżej. Wkrótce drzewa zaczną puszczać pąki, a wraz z nimi rozkwitnie sfera naszych uczuć. Nadchodzą nowe przygody i romanse. Zapowiedź otrzymamy już w tym tygodniu, wraz z nadejściem nowiu Księżyca w Rybach. Oto przed nami marzycielska energia, która przyciąga magiczne sytuacje. 

Energia Ryb uczy sztuki odpuszczania i płynięcia z prądem życia.

Uwaga na słowa. Gdy 9 marca Merkury spotka się z Baranem, nie będziemy w stanie oprzeć się wyrażeniu swojej szorstkiej opinii. Na dniach lepiej szukać relaksu i obserwować swój temperament. Nowe cele pojawią się w naszych umysłach w okolicach 10 marca. To wtedy czarujący nów Księżyca w Rybach podpowie, co jest dla nas możliwe. Odważmy się mierzyć wysoko. W marcu cuda mają prawo się wydarzyć. Lepiej zaufać zrządzeniom losu, zamiast poddawać się melancholii. 

Ryby to ostatni znak na kole zodiaku, tworzący atmosferę sprzyjającą refleksji i rozprawianiu się z przeszłością. Żywioł wody pomoże nam spojrzeć wstecz na przebytą podróż, by zrozumieć otrzymane lekcje lub dary. Księżyc w nowiu w Rybach koncentruje się także na przebaczaniu samemu sobie oraz okazywaniu współczucia.