Horoskop na sezon Skorpiona dla każdego znaku zodiaku

Baran

Czas Skorpiona wystawi na próbę relacje, którym poświęciłaś się w sezonie Wagi. Zastanów się, komu możesz zaufać, a kto wykorzystuje twoje dobre intencje. Szanuj swoje osobiste granice. Nie pozwalaj, by ktoś odbierał ci wolność. Jeśli pojawia się w tobie poczucie zagrożenia, to znaczy, że coś jest nie tak. Ten tydzień spowolni dynamikę twoich związków, aby zweryfikować, co jest prawdziwe.

Byk

Sezon Skorpiona podniesie twoje wibracje. Słońce w tej chwili wędruje przez twój siódmy dom związków, kierując twoją uwagę na partnerstwo. Pora otworzyć się na szczere połączenia i intensywne doznania miłosne. Wyjdź ze swojej strefy komfortu, by otworzyć swoje serce na nowe doświadczenia. Jeśli tęskniłaś za filmowym romansem, ten tydzień zaspokoi twoje pragnienia. 

Bliźnięta

W tym sezonie możesz poczuć się trochę nieswojo. Zamiast chwytać się nowych projektów, postaraj się przestrzegać dotychczasowej rutyny. Popracuj nad swoimi zdrowymi nawykami, bo właśnie teraz zaczerpniesz z nich korzyści. Bądź systematyczna i działaj zgodnie z planem, nawet jeśli zaczyna cię to nudzić. Upewnij się, że wprowadzasz do życia równowagę, która pozwoli ci przetrwać ten trudny czas.

Rak

Sezon panowania innego znaku wody przyniesie ci liczne korzyści. Spodziewaj się rozwoju w sprawach duszy i serca. Słońce wędruje przez twój piąty dom romansu, przyjemności oraz wyrażania siebie. Przekieruj swoją energię na kreatywne działania, zamiast dawać się pochłonąć jesiennej chandrze. Spodziewaj się nagłych zrywów intuicji, które zaprowadzą cię we właściwe miejsce. Nawiążesz głębszy kontakt ze swoimi uczuciami i wreszcie zrozumiesz, dokąd powinnaś zmierzać. 

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>