Horoskop na równonoc jesienną 2020:

Baran: pochłoną cię związki

Gdy Słońce wchodzi w znak towarzyskiej Wagi, związki Baranów są na celowniku. To będzie tydzień pod znakiem partnerstwa i spędzania czasu jeden na jednego. Bieżące położenie Merkurego wspiera twoje zdolności komunikacyjne. Niezależnie od tego, czy włożysz wysiłek w swoją relację ze współpracownikiem, czy może osobą, na której ci zależy, najbliższe dni zacieśnią wasze połączenie. Sezon panowania Wagi w całości położy nacisk na twój siódmy dom, pełen kontaktów wymagających twojego zaangażowania.

Byk: w końcu się zorganizujesz

W tym tygodniu, kiedy Słońce porusza się w Wadze, poczujesz się w pełni gotowości do działania. Merkury teraz potrząsa twoim szóstym domem zdrowia, nakłaniając cię do poprawienia rutyny oraz sumiennego wypełniania obowiązków. Poszukaj mądrych sposobów na to, by zaprowadzić harmonię w swoim życiu. Dodatkowo aktualnie Wenus wędruje przez twój sektor rodzinny. Spodziewaj się wielu sytuacji, w których będziesz zmuszona pomóc swoim bliskim. 

Bliźnięta: znajdziesz się w centrum uwagi

Zaczarujesz innych swoją charyzmą. Słońce, Merkury oraz Wenus tańczą razem w twoim piątym domu kreatywności, czyniąc cię niezwykle atrakcyjną osobą. Daj się porwać swoim pasjom i odważnym projektom. Wyrażaj siebie bez żadnych hamulców. Śmiało nawiązuj kontakty towarzyskie. Twoja nowa aura sprzyja sukcesom. Kto wie, może tym dobrym nastrojem pomożesz komuś, kto zmaga się z depresją. Nie lekceważ przyjaciół, którzy proszą cię o pomoc.

Rak: zaszyjesz się w domu

Początek jesieni sprawi, że najchętniej zaszyjesz się w domu. Oddasz się melancholii, odpoczniesz i zaczerpniesz radość z chwil sam na sam z rodziną. Najchętniej spędziłabyś cały ten miesiąc w oddali od zgiełku świata zewnętrznego. Sam Wszechświat nakłania cię do tego, abyś teraz poświęciła więcej czasu dla siebie. Wrócisz do pełni sił w październiku, gdy Słońce wzejdzie w sezon Skorpiona. Narazie bierz z jesieni wszystko, co najlepsze, delektując się smakiem pierwszych korzennych wypieków. 

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>