Horoskop miłosny 2019: Baran

Przez cały 2019 rok osoby spod znaku Barana będą pod wpływem Marsa. To oznacza, że nie zabraknie im energii. Jednak Barany, które są w wieloletnim stałym związku, mogą poczuć się zmęczone i znudzone. Muszą uważać, bo w chwilach zwątpienia i kryzysu nagle pojawi się w ich życiu osoba z przeszłości. Przypomni sobie o nich dawna miłość albo najlepszy szkolny przyjaciel. Z powodu sentymentu nie warto jednak niszczyć tego, co budowało się przez długi czas. Dla Baranów-singli będzie to ekscytujący rok. Przeżyją intensywny romans, a wybranka serca poznają w pracy albo na uczelni. 

Horoskop miłosny 2019: Byk

Byki z natury nie lubią i boją się zmian. Jednak 2019 może przynieść ich wiele. Lepiej się przed nimi nie bronić, bo będą to zmiany na lepsze (to wszystko sprawka Uranu, planety, która ma moc uzdrawiania). Jeśli jesteście w stałym związku, powinniście wziąć po uwagę przejście na kolejny poziom. Może warto przemyśleć kwestię ślubu albo dziecka? Porozmawiajcie o tym szczerze z waszym partnerem. Byki, które są same i od dłuższego czasu spotykają się z niewłaściwymi osobami i są zmęczone nieudanymi randkami z Tindera, nie powinny tracić nadziei na poznanie wielkiej miłości. W 2019 roku spotkają kogoś interesującego w najmniej oczekiwanym miejscu. Może będzie to ich osiedlowy sklep spożywczy, biblioteka albo autobus?

Horoskop miłosny 2019: Bliźnięta

Wydawało wam się, że historie miłosne, które oglądacie w komediach romantycznych dzieją się tylko na ekranie? 2019 rok może was (pozytywnie) zaskoczyć. Przekonacie się, że życie pisze czasami najlepsze (bardzo romantyczne) scenariusze. To będzie także dobry czas dla osób w długich trwałych relacjach. Być może czekają na was zaręczyny podczas egzotycznych wakacji. To co, kupujecie bilety na Malediwy?