W ubiegłą niedzielę w Los Angeles na PaleyFest, odbył się panel dyskusyjny, promujący 3. sezon serialu "Emily in Paris". Twórca serialu, Darren Star oficjalnie ogłosił, że Lucien Laviscount, czyli serialowy Alfie, powróci w kontynuacji serialu i tym samym dołączy do stałej obsady produkcji. 

Getty Images

Gwiazda "Emily w Paryżu", Lily Collins o Luciencie Laviscountcie

33-letnia Lily Collins, która wciela się w główną bohaterkę serialu, Emily Copper, bardzo ciepło wypowiada się o nowym członku obsady mówiąc, że od początku "pasował po prostu idealnie":

"Wiesz, że Lucien nie był na oficjalnym przesłuchaniu? Wysłał taśmę i Darren mi ją pokazał. Od razu stało się oczywiste, że to był Alfie” – powiedziała Collins. „Bez jakiejkolwiek rozmowy po prostu to widzieliśmy. Spotkaliśmy się później na Zoomie i po prostu rozmawialiśmy przez jakieś 45 minut i natychmiast czuliśmy się wszyscy naprawdę komfortowo, co jest szalone, bo słyszałam, że byłeś bardzo zestresowany."

Aktorka dodała również: „Pierwszego dnia byłam w szoku, to był zupełnie nowy i obcy facet, a od razu sprawił wrażenie, że pasował. I każda osoba z ekipy zwróciła uwagę, od działu fryzur i makijażu, po operatorów, że Lucien jest bardzo fajny i miły” – kontynuowała. „Po prostu pasowałeś tam, jakbyś był tam wcześniej” - zwróciła się do aktora. 

Lily Collins zdradziła co sądzi o serialu "Emily w Paryżu". Jaka była ulubiona stylizacja aktorki?

Początki relacji Alfiego i Emily w serialu "Emily in Paris"

Serialowa para, Alfie i Lily poznali się w 2. sezonie "Emily in Paris" na lekcjach języka francuskiego. Zaczęli spotykać się, gdy tytułowa bohaterka wciąż zmagała się z uczuciami do Gabriela. Prostolinijna i szczera postać, brytyjskiego młodego biznesmena, natychmiast zaskarbiła sobie sympatię widowni i podzieliła fanów na kibiców burzliwej relacji Emily z francuskim kucharzem i tych, którzy widzą bohaterkę w stabilnym i nietoksycznym związku z Alfiem. Podczas panelu sam Laviscount wypowiedział się o sympatii do postaci, w którą się wcielił: 

„Myślę, że jest uczciwy. I myślę, że jego szczerość po prostu gra istotną rolę” – powiedział magazynowi PEOPLE - „Czuję, że zmienia się jego perspektywa i otwiera oczy na rzeczy, które się dzieją. Nie przeszkadza mu to, co go czeka ”.

Wątek "Emily w Paryżu" pojawił się w "And Just Like That"? Poznaj crossover, o którym mówią teraz wszyscy

Kontynuacja serialu "Emily in Paris" na Netflix

Finałowy odcinek serialu pozostawia fanów z dozą niepewności i nadzieją na kontynuację "Emily w Paryżu". Przypomnijmy,  bohaterka dzwoni do swojej przełożonej z decyzją czy postanawia wydłużyć swój pobyt w Paryżu czy też nie i zostawia nas bez odpowiedzi na to pytanie. Teraz mamy już pewność, że Netflix zdecydował się na kolejne dwa sezony produkcji. Przypuszcza się, że premiera kontynuacji wypadnie pod koniec tego roku - nie ma jeszcze jednak, żadnych potwierdzonych informacji. 

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy