Znaki zodiaku, które najtrudniej zdobyć:

Strzelec

Strzelec ma opinię znaku zodiaku, który bardzo szybko się zakochuje. Jak ktoś mu się spodoba, od razu to okaże. Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości. Jednak ten gracz dobrze zna różnicę pomiędzy miłością a zauroczeniem. To pierwsze zdarza mu się tylko raz lub maksymalnie dwa razy w życiu. Miej się na baczności, bo złamie ci serce, jeśli uzna, że odbiegasz od jego ideałów. Lokowanie uczuć w tej osobie nie ma sensu, gdy nieustannie cię ignoruje lub nigdy nie wychodzi z inicjatywą. On nie udaje, tylko w "grzeczny" sposób daje znać, żebyś dała mu spokój. 

Panna

Panny nie zadowolą się pierwszym lepszym kąskiem. Ten znak zodiaku dąży do ideału i równej perfekcji oczekuje od partnera. Jest bardzo trudny do odczytania. Umyślnie wysyła mylące sygnały. W życiu kieruje się zasadami, a każdą decyzję podejmuje logicznie. Raczej nie ugnie się pod wpływem chwili. Panna sprawia wrażenie osoby surowej, która nieustannie osądza. Często sama nie zdaje sobie sprawy, że wygląda na zimną lub bardzo odległą. Jej serce zazwyczaj zdobywają osoby umiejące przebić się przez ten mur swoim dowcipem i dobrym humorem. Pamiętaj, że Panna lubi pomagać innym. To, że udziela ci w czymś pomocy i robi to z największym zaangażowaniem, jeszcze nie oznacza, że chce z tobą być.

Rak

Raki marzą o głębokim związku. Mają w sobie od groma miłości, która czeka na przelanie się na drugą osobę. Niestety, krabom niełatwo się zakochać, ponieważ bardzo wolno się otwierają. Na początku nie okazują swoich uczuć, więc ich wybranek niczego się nie domyśla. Zamiast być otwartymi i szczerymi, próbują sprawiać wrażenie silnych lub nawet zbyt pewnych siebie. Boją się zranienia, toteż robią uniki. Wybierają podryw "na przyjaciela". Najpierw po kumpelsku się do ciebie zbliżą, a dopiero potem będą grać w otwarte karty

Koziorożec

Koziorożce są niesamowicie wybredne w kwestii dobierania sobie partnera. Długo szukają swojego ideału, który musi być w określonym typie. Na wczesnych etapach poznawania ten znak może wydawać się zbyt powściągliwy czy olewający. Warto wiedzieć, że za tą chłodną, skupioną postawą kryje się hałaśliwa, dowcipna oraz cudownie nieprzewidywalna dusza. Sztuczka, dzięki której Koziorożec się złamie, polega na pokazaniu mu swojej wyluzowanej, figlarnej strony, która odepnie mu guziki od koszuli i zmąci idealnie ułożone włosy. Może być ciężko, lecz jest szansa, że się uda.

Skorpion

Skorpiony otwierają się przed wybrańcami. To muszą być osoby o niezłomnym charakterze, które niczym rycerz wespną się po wieży, po drodze zwalczając broniącego jej smoka, żeby tylko zdobyć dostęp do ich zamkniętego serca. Ogromne poświęcenie i upływający czas od razu odstraszają niektórych śmiałków. Ten tajemniczy, głęboki znak zodiaku jest nie do przewidzenia w swoich gierkach. Im mniej podoba mu się dany kandydat, tym wyższą postawi mu poprzeczkę. Nikt nie wie, co dzieje się w jego umyśle. Chociaż na randce Skorpion wydaje się powściągliwy lub onieśmielający, tak naprawdę przez cały czas próbuje zdecydować, czy ktoś jest warty jego cennego czasu. Zdobycie zaufania tutaj graniczy z cudem. Podejrzliwy z natury, wymaga cierpliwości, konsekwencji i wielkiej uczciwości. Zakocha się dopiero gdy uwierzy w te cechy. 

Znaki zodiaku, które potrzebują przestrzeni w związku >>