Najwrażliwsze znaku zodiaku. Niektóre z nich bardzo to ukrywają:

Baran - szybko się nakręca

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są z natury asertywne, odważne i namiętne. Nic dziwnego, w końcu rządzi nimi żywioł ognia. Każdy zna ich płomienny temperament. Niestety, to ma swoje minusy. Niespotykana energia Baranów może znaleźć ujście w negatywnych zachowaniach. Kiedy ktoś testuje cierpliwość rogacza, ten szybko się złości i z potulnej owieczki zamienia się w prawdziwego diabła. Jeśli się z nim nie zgadzasz, nie owijaj w bawełnę. Powiedz to, co myślisz, prosto w jego twarz. On ceni sobie uczciwość ponad wszystko.

Rak - targa nim zbyt wiele emocji

"Cry Me a River" Justina Timberlake'a to hymn opisujący wrażliwego Raka. Ten znak dosłownie wypłacze rzekę, gdy ktoś zrani jego uczucia. Łzy lecą mu niemalże na zawołanie. Empatyczny krab dba o swoich bliskich. Jest opiekuńczy i kochający. Tego samego wymaga od przyjaciół. Kiedy w zamian za dobro otrzyma nóż w plecy, zmienia swój nastrój z prędkością światła. Przechodzi transformację z pozornego fajtłapy w największego wroga, z jakim miałaś do czynienia. Nie wybacza zdrady i ujmy na dumie. Lepiej nie pogrywać z jego emocjami.

Lew - łatwo go urazić

Lew to król lub królowa dramatu. Chociaż pozornie wcale nie jest wrażliwy, trzeba się z nim obchodzić jak z jajkiem. Ten charyzmatyczny znak ognia, który nieustannie rzuca żartami, często robi dobrą minę do złej gry. Kiedy go ignorujesz, czuje się zraniony. Jeszcze gorzej, jeśli zaczniesz krytykować Lwa, wytykając palcem wszystkie jego działania. Bądź pewna, że wtedy zamknie się w sobie i popadnie w wielką (lecz ukrytą) depresję. 

Ryby - potrafią być nadmiernie współczujące 

Ryby są niczym zodiakalni mistycy. Pływają w oceanie emocji. Do tego stopnia, że ranią same siebie, jeszcze zanim zrobi to ktoś inny. Często wywołują w sobie poczucie winy, dryfując po nieistniejących problemach. Cierpią, jeśli myślą, że zrobiły komuś krzywdę. Są zbyt współczujące wobec swoich bliskich. Rzadko kiedy wyznaczają im jasne granice. Kompletnie zanurzają się w swojej głowie, wprowadzając się w zły nastrój z pomocą muzyki. Jeśli mają przypływ smutku, lepiej zostaw je w spokoju. 

Znaki zodiaku, które najtrudniej odczytać >>