Znaki zodiaku a potrzeba przestrzeni w związku:

Byk

Zodiakalne Byki są znane ze swojej wytrzymałości. Jednak potrzebują wiele czasu sam na sam, żeby ochłonąć i na nowo stać się oazą spokoju. Nie lubią, gdy ktoś ciągle nad nimi stoi. Wolą relaksować się w ciszy niż być zmuszanymi do prowadzenia aktywnej rozmowy. To urodzeni romantycy, którzy nieustannie poszukują przyjemności. Jeśli będą spędzać każdą wolną chwilę z tą samą osobą, prawdopodobnie zaczną się z nią kłócić. Ich potrzeba przestrzeni służy regeneracji i wprowadzaniu się w lepszy nastrój. Samotna kąpiel w wannie przy aromatycznych świecach tylko sprawi, że Byk naładuje baterie. Dla niego krótka przerwa od ukochanego działa wzmacniająco na miłosną relację. Musi zgłodnieć, żeby mieć apetyt na partnera.

Strzelec

Strzelec to niezależny byt, który naprawdę lubi być sam. Nie potrzebuje towarzystwa do tego, żeby udać się w podróż dookoła świata. Cechuje go lęk klaustrofobiczny przed ograniczoną przestrzenią. Jeżeli zbyt długo przebywa w jednym miejscu, narasta w nim gniew i frustracja. Bycie skazanym na tę samą osobę przez 24 godziny na dobę, też wywołuje w nim dziwny niepokój. On kocha różnorodność oraz ciągłe zmiany. Chce, żeby związek był przygodą, nie rutyną. Jeśli poczuje się jak cudzy niewolnik, ucieknie gdzie pieprz rośnie, bez słów wyjaśnienia. Pokocha na zabój i będzie lojalny, kiedy zwiąże się z kimś, kto da mu swobodę. 

Panna

Panny mają niemałą obsesję na punkcie swojego rozkładu dnia. Ten znak zodiaku chodzi jak szwajcarski zegarek. Jeśli rutyna zostanie zaburzona, ich nastrój ulega drastycznej zmianie. Jeszcze gorzej, kiedy zwiążą się z kimś, kto uwielbia robić im niespodzianki i, zamiast planować, działa spontanicznie. Oto główny powód, dla którego nie są w stanie stworzyć relacji ze Strzelcem. Niezależna, niezwykle samodzielna Panna potrzebuje wiele czasu dla samej siebie. Poświęca go na pracę, organizację oraz głębszy oddech od świata zewnętrznego. Nawet pójście na trening będzie dla niej koniecznym odpoczynkiem od ukochanego. Żeby z nią być, trzeba to zaakceptować. Biada temu, kto rozproszy Pannę w trybie pracy.

Znaki zodiaku, które najtrudniej odczytać >>