Znaki zodiaku a potrzeba przestrzeni w związku:

Byk

Zodiakalne Byki są znane ze swojej wytrzymałości. Jednak potrzebują wiele czasu sam na sam, żeby ochłonąć i na nowo stać się oazą spokoju. Nie lubią, gdy ktoś ciągle nad nimi stoi. Wolą relaksować się w ciszy niż być zmuszanymi do prowadzenia aktywnej rozmowy. To urodzeni romantycy, którzy nieustannie poszukują przyjemności. Jeśli będą spędzać każdą wolną chwilę z tą samą osobą, prawdopodobnie zaczną się z nią kłócić. Ich potrzeba przestrzeni służy regeneracji i wprowadzaniu się w lepszy nastrój. Samotna kąpiel w wannie przy aromatycznych świecach tylko sprawi, że Byk naładuje baterie. Dla niego krótka przerwa od ukochanego działa wzmacniająco na miłosną relację. Musi zgłodnieć, żeby mieć apetyt na partnera.

Strzelec

Strzelec to niezależny byt, który naprawdę lubi być sam. Nie potrzebuje towarzystwa do tego, żeby udać się w podróż dookoła świata. Cechuje go lęk klaustrofobiczny przed ograniczoną przestrzenią. Jeżeli zbyt długo przebywa w jednym miejscu, narasta w nim gniew i frustracja. Bycie skazanym na tę samą osobę przez 24 godziny na dobę, też wywołuje w nim dziwny niepokój. On kocha różnorodność oraz ciągłe zmiany. Chce, żeby związek był przygodą, nie rutyną. Jeśli poczuje się jak cudzy niewolnik, ucieknie gdzie pieprz rośnie, bez słów wyjaśnienia. Pokocha na zabój i będzie lojalny, kiedy zwiąże się z kimś, kto da mu swobodę. 

Panna

Panny mają niemałą obsesję na punkcie swojego rozkładu dnia. Ten znak zodiaku chodzi jak szwajcarski zegarek. Jeśli rutyna zostanie zaburzona, ich nastrój ulega drastycznej zmianie. Jeszcze gorzej, kiedy zwiążą się z kimś, kto uwielbia robić im niespodzianki i, zamiast planować, działa spontanicznie. Oto główny powód, dla którego nie są w stanie stworzyć relacji ze Strzelcem. Niezależna, niezwykle samodzielna Panna potrzebuje wiele czasu dla samej siebie. Poświęca go na pracę, organizację oraz głębszy oddech od świata zewnętrznego. Nawet pójście na trening będzie dla niej koniecznym odpoczynkiem od ukochanego. Żeby z nią być, trzeba to zaakceptować. Biada temu, kto rozproszy Pannę w trybie pracy.

Znaki zodiaku, które najtrudniej odczytać >>

 

Skorpion

Skorpion uwielbia spędzać czas z samym sobą. Nigdy nie męczy się własnym towarzystwem. Inteligencja nie pozwala mu się nudzić. Chociaż nie ma nic przeciwko byciu między ludźmi, potrzebuje przestrzeni na swoje własne życie. Rzadko dzieli pasje ze swoim ukochanym. W końcu ma dosyć nietypowe hobby. Jeśli nie dostanie upragnionej swobody, natychmiast okaże złość. To on decyduje, kiedy chce się spotkać i o której godzinie może wrócić do domu. Nie pozwoli, żeby ktoś rozporządzał jego dniem. Potrzebuje partnera, który uszanuje jego wielce niezależną osobowość.

Koziorożec

Koziorożce są bardzo podobne do Panien. Praca jest dla nich życiowym priorytetem. W tej kwestii nie robią żadnych wyjątków. Harują ciężej niż inne znaki, zapominając o potrzebach partnera. W ich przypadku obowiązki nie są wymówką, żeby nie widzieć się z ukochanym. One naprawdę nie osiągną spokoju, dopóki nie ukończą swoich projektów. Kochanie osoby spod tego znaku wymaga wiele wyrozumiałości. Warto wiedzieć, że Kozioł myśli o przyszłości i potrzebuje czasu sam na sam, by zapewnić lepszy byt sobie oraz bliskim. 

Astrologiczne femmes fatales >>