Gdy okazało się, że żoną księcia Harry'ego zostanieMeghan Marklecały kraj zastanawiał się, jak na tę nowinę zapatruje się królowa Elżbieta II oraz ojciec księcia i następca tronu. Przewidywano, że przynajmniej część rodziny królewskiej przyjmie chłodno nową członkinię rodu. Okazuje się, że jest wręcz przeciwnie. To właśnie książę Karol poprowadził do ołtarza Meghan Markle w trakcie ślubu z Harrym. Co więcej, podczas pierwszego oficjalnego wystąpienia księżnej Sussex w Pałacu Buckingham widać było, że teść świetnie dogaduje się z nową synową. A co z królową? Od kilku dni hitem w internecie są wspólne zdjęcia księżnej Meghan i Elżbiety, które śmieją się razem, oglądając szkolne przedstawienie. Na dodatek, Meghan Markle otrzymała już nawet pseudonim używany przez członków rodziny królewskiej. Jak on brzmi?

Wiemy jak książę Karol zwraca się do Meghan Markle. Poznaj nowy przydomek księżnej Sussex

Jak podaje Daily Mail, następca brytyjskiego tronu, książę Karol zwraca się do Meghan per "Tungsten" (po pol. Wolfram). Skąd ta nazwa? 69-latek uważa, że księżna Sussex jest tak samo "twarda i nieugięta", jak ten pierwiastek chemiczny z grupy metali przejściowych. Wolfram jest odporny na działanie tlenu, wody, zasad, kwasów, a nawet wody królewskiej. Łatwo poddaje się obróbce, a z niewielkimi domieszkami węgla jest twardy i kruchy. Stosowany jest jako dodatek stopowy do wysokogatunkowej stali. Interesujący przydomek!

"Książę Karol podziwia Meghan za jej siłę i wsparcie, które daje Harry'emu. Książę potrzebuje w swoim życiu właśnie takiej mocy", ujawnia źródło Mail On Sunday.

Dziennikarze Daily Mail twierdzą również, że księżnej Meghan udało się poprawić stosunki między Karolem, a młodszym synem.