O co chodzi? Czy Vetements się podzieli? A może ruszy w zupełnie innym kierunku i nowy brand będzie kierować do zupełnie innego odbiorcy? Guram Gvasalia oraz Gvasalia Foundation postanowili zaprezentować dziś pomysł, który może sporo namieszać w branży, chociaż jeszcze niewiele o nim wiadomo. Oficjalną zapowiedzią jest zaproszenie w formie fotografii, na której szczegóły premiery zostały wytatuowane na ciele jednego z modeli.

Pierwsza kolekcja ma zostać pokazana już 22 lipca o 19:30 w Paryżu, a jej tytuł jest dość tajemniczy, bo brzmi... "XXX". Nowa marka ma pochodzić "z serca i umysłu Vetements". Więcej szczegółów póki co nie ma - nazwa marki, zdjęcia kolekcji i idea zostaną pokazane na specjalnym profilu instagramowym @vetements_secret_project. W tym momencie konto jest prywatne, a żeby się tam dostać trzeba wysłać prośbę o obserwowanie (bez tego zobaczycie tam jedynie zdjęcie profilowe z przekreśloną "18" i informację o dwóch ukrytych postach). Instagrama nowej marki Vetements obserwują już ponad 103 tysiące osób, które z wypiekami na twarzy czekają na tę zaskakującą premierę. 

Vetements będzie sprzedawać wegetariańskie burgery z frytkami i lemoniadą! Czy Demna Gvasalia rezygnuje z mody na rzecz jedzenia?>>